AHCC Kinoko Platinum

Ahcc Kinoko Platinum için mucizevi bir supplement desek abartmış olmayız. Kısaca bilgi vermek gerekirse  Ahcc Kinoko Platinum bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye yarayan bir supplementtir. Çoğu supplementin ve vitaminin esas amacı bağışıklık sistemini güçlendirerek vücut direncini arttırmaktır, o yüzden  genelde takviye olarak nitelendirilirler. Ahcc Kinoko Platinum’un bağışıklık sistemini kuvvetlendirmedeki etkisi ise çok çok daha güçlüdür.

 

 

Supplement ve vitaminler herhangi bir hastalığı tamamen iyileştirmektense, takviye olarak katkıda bulunurlar, vücut direncini arttırarak günlük yaşamımızı daha dirençli hale getirirler. Ahcc Kinoko Platinum’un ise düzenli kullanımda HPV virüsü gibi kronik hale gelen virüsten kurtulmaktan tutalım, kanser tedavisinin atlatılmasında önemli derecede katkıları olan bir supplementtir. Çünkü Ahcc Kinoko Platinum geçmişi 1989’lara dayanarak bazı bazitli mantar türlerinin aylarca kültürlenmesiyle, daha sonra kurutulması yöntemiyle elde edilir.

 

 

Çeşitli mantar bileşenlerinin içerdiği alfa-glukan bağışıklık sistemini destekleyen en etkili destekleyicidir ve Ahcc Kinoko Platinum özü alfa-glukandan oluşur. Ayrıca Ahcc Kinoko Platinum doğal öldürücü olarak bilinen NK hücrelerinin  etkilerini %800’lere kadar çıkararak, T hücrelerinin sayısını %200’lere kadar yükseltir. Ahcc Kinoko Platinum’un içeriğindeki bileşenler klinik olarak tescillenmiştir. Öte yandan yıllardır kullanıcısı olanlar Ahcc Kinoko Platinum’un mucizevi etkilerini referans olarak göstermektedirler.

 

 

Ahcc Kinoko Platinum Türkiye’de satışı olmadığı için pek bilinmiyor. Ahcc Kinoko Platinum hakkında bilgi sahibi olup kullanmak isteyenler, daha önce kullanıp bırakmak zorunda kalanlarsa satın almakta güçlük çekiyorlar.

 

 

Ahcc Kinoko Platinum da diğer her üründe olacağı gibi, gümrükten geçerken sorun yaşanmadan sipariş edilebilecek ürünlerdendir. Çünkü bu amerikasepetim.com sayesinde mümkündür. İnternet sitemizi biraz incelerseniz sistemin yurt içinden alışveriş yapmak kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse;

 

 

Ahcc Kinoko Platinum’u yurt dışından (tavsiye olarak Amazon gibi güvenilir yerlerden) edebilmeniz için en önemli ayrıntı alacağınız Ahcc Kinoko Platinum’un Amerika’ya gönderilebiliyor olmasıdır ki neredeyse her alışverişte bu mümkündür. Neden mi Amerika’ya gönderilmeli? Çünkü bizim çalışma ve teslimat merkezimiz Amerikada’dır. Amerikasepetim.com lisanslı bir kurye firmasıdır. Sizin aldığınız ama Türkiye’ye gönderilemeyen her ürün sayemizde güvenilir bir şekilde kapınıza kadar gelir. Bunun için de öncelikle bizim sevkiyat birimimize ulaşmalıdır.

 

 

Diyelim ki Amazon.com’dan Ahcc Kinoko Platinum aldınız. Orada adres olarak bizim Amerika’daki birimimizi gösterirsiniz ya da ürünün linkini amerikasepetim.com’a göndererek bizim internet sitemizden alışverişinizi yaparsınız. Ürün iki opsiyonda da birimimize ulaştıktan en fazla 8 gün içinde adresinize kadar gelir.

 

 

Soru: Birden fazla ürün sipariş edebilir miyim?

 

Cevap: Evet. Hatta daha mantıklı olur çünkü 1 kiloya kadar gümrük ücreti aynı olacaktır. Yani aynı pakette 1 kiloyu geçmezse extra ücret ödemezsiniz.

 

Soru: Extra gümrük ücreti öder miyim?

 

Cevap: Hayır, o anda ödediğiniz gümrük ve kargo bedeli de dahil olmak üzere toplam ödemeyi yapmış olursunuz. Gümrükten geçerken bile extra ücret ödemezsiniz.

 

Soru: Ürünüm hasarlı gelirse?

 

Cevap: İstenmeyen bir hasara karşı her ürün tarafımızdan sigortalıdır.

 

Soru: Ödemeyi taksitle ya da havale olarak yapabilir miyim?

 

Cevap: Evet. Türkiye’de yaptığınız alışverişten hiçbir farkı yoktur.

 

Soru: Yine de benim kafam karıştı sizlere nasıl ulaşabilirimJ?

 

Cevap: Amerikasepetim.com’un solunda whatsapp ikonumuzu göreceksiniz oradan bilgi alabilirsiniz. Ya da [email protected] adresine yazabilir, youtube ve instagramdan bizleri takip edebilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp