Agent Provocateur

Seksi kadınların lüks iç giyim markası Agent Provocateur, bugünkü blog sayfamızın konuğu. Her zaman seksapaliteyi ön planda tutan, biraz fetiş, biraz aykırı high end brand olan Agent Provocateur ürünleri hakkında detaylı bilgi ve nasıl satın alacağınıza dair tüm bilgiler bu yazımızda olacak.

 

 

 

 

 

Agent Provocateur Hakkında

 

Londra merkezli bir lüks iç giyim markası olarak yola çıkan Agent Provocateur ilk butiğinin kapılarını 1994 yılında açtı. Köklerine bağlılığı ile asil ve şık bir çizgi izlemesinin yanı sıra baş kaldıran güçlü ve ne istediğini bilen kadına asi bir ruh katarak gücünü ortaya koymasını destekliyor. Agent Provocateur un başladığı günden bugüne dünyanın her yerinde en çok arzulanan ikonik bir ingiliz iç giyim markası olmasının belki de en önemli nedeni markaya yüklenen misyonuydu. Agent Provocateur yaptığı işin merkezine kadının en güçlü ve seksi yanını ortaya koymasını sağlayacak ve onu özel hissettirecek tasarımları hazırlarken yaratıcılığa bağlı ve her yeni fırsatta farklı olma arzusu ile tasarımlarını müşterilerine sundu. Nitekim her bir tasarım hem seksi hem de güçlü.

 

 

Agent Provocateur kadın ve erkeklere cinselliği keşfetmeleri ve kutlamaları için refakat edecek yol arkadaşları sunarak ilham verdi ve vermeye devam ediyor. Cinsiyetlerin özgürlüğüne ve ruhuna inanan bu marka iç giyimin yanı sıra plaj giyimi ve diğer giyim ürünleri ile farklı ve çekici seçenekler sunuyor. Agent provocateur den aldığınız herhangi bir ürün İngiliz asilzadelerine atıfta bulunan pembe markalı paketine özenle yerleştirilip asi ve farklı yönünü temsil eden siyah saten kurdele ile paketlenerek özel müşterilerine gönderiliyor. Bir kadın olmanın belki de en güzel yanı bu eşsiz parçaların verdiği hissi deneyimleyebiliyor olmak ve dişi yönünü özgür bırakabilmektir.  Agent Provocateur kadının gücüne ve ruhuna inanıyor ve onu içerden destekliyor ve unutmayın güç içerden geliyor.

 

 

 

 

Agent Provocateur Satın Al

 

Agent Provocateur ürünlerini iki şekilde getirme şansınız var. Öncelikle doğrudan Agent Provocateur’den satın almak büyük risk. Paketiniz gümrüğe takıldığında hem heyecanınızdan hem de paranızdan olabilirsiniz. Bu nedenle paketinizi bizim aracılığımızla göndermeniz en doğrusu. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

 

 

 

 

1 – Siz Satın Alın

 

Agent Provocateur, Türk kredi kartlarını kabul etmektedir. Yapmanız gereken, sipariş verirken, teslimat adresi kısmına size vereceğimiz Amerika adresinizi yazmak. Sonrasında kargo ve vergi ücretlerini bizim sayfamızda ödeyecek ve paketinizi adresinizde teslim alacaksınız. Hiçbir gümrük, kargo işlemiyle de uğraşmayacaksınız. Yurtiçi kargo ile kapınıza kadar gelecek.

 

 

 

 

2 – Biz Satın Alalım

 

Beni Agent Provocateur ile uğraştırmayın, siz satın alın benim için derseniz o da kolay. Sipariş vermek istediğiniz ürün linklerini bize iletin. Sizin için satın alalım. Sonraki süreç ise bir önceki ile aynı.

 

 

 

 

 

Eğer ilk kez Amerika’dan ürün getirtiyorsanız, aklınız karışmış olabilir. Merak etmeyin, tüm sorularınızın cevabı için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp