Adonit Pen

Teknolojinin gelişmesiyle, hemen her gün hayatımız biraz daha kolaylaşıyor. Adonit kalemler de bize bu konuda yardımcı oluyor. Ancak bildiğiniz gibi Türkiye pazarı nispeten küçük olduğu için bu tip ürünlerin meraklıları ne yazık yurt dışından getirmek zorunda kalıyor. Bu noktada da Amerikasepetim olarak size, biz yardımcı oluyoruz. Nasıl mı, haydi başlayalım.

 

 

Adonit Kalemler Hakkında

 

Austin, Texas ve Taipei (Tayvan) merkezli özel sektöre ait çok uluslu bir şirket olan Adonit, 2010 yılında bir Kickstarter kampanyasıyla kurulmuştur. Şirket, öncelikli olarak Apple iPad için kapasitif kalemler, mobil uygulamalar ve SDK'lar (Software Developement Kit) dâhil olmak üzere tüketici elektroniği ve yazılımı sağmaktadır.

 

 

Kurulduğu günden bu yana, rakipleri arasında en ince ve hassas kalem uçlarını üreten marka, bu sebepten de not almaya en elverişli Stylus kalemleri ile tüketiciler tarafından güvenle tercih edilmektedir. 2012 yılında, basınç duyarlılığına sahip ilk Bluetooth bağlantılı kalemi olan Jot Touch'ı piyasaya sürmüş ve iPad için en hassas basınca duyarlı kalem olarak kabul edilmiştir.

 

 

2013'te ilk 1,9 mm'lik ucu oluşturmak için Pixelpoint teknolojisini geliştirmesiyle piyasadaki en küçük iOS dijital kalem ucunu üretebilmiştir. Pixelpoint teknolojisine sahip ilk kalem olan Jot Script, not tutuculara doğal bir el yazısı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır.

 

 

Öncelikli olarak Apple iPad uyumlu ürünler üretmekle başlasa da bugün Adonit’in Android ve neredeyse tüm Windows tabletlerde de kullanılabilen Stylus kalemleri mevcuttur. Adonit’in günümüzde birçok kullanıcısı için hem keyifli hem de rahat kullanım kolaylığı sağlayan geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Örneğin uygun fiyatının yanında akıllı telefonlarda, tablet ve dokunmatik özellikli dizüstü bilgisayarlarda da çok amaçlı olarak kullanılabilen bir ürün olan Adonit Mark, üçgen tasarımı sabit tutmayı da kolaylaştıran bir Stylus kalemdir.

 

 

Adonit Switch ise bir ucuyla kâğıda yazı yazabiliyorken diğer ucundaki hassas dokunmatik uçla tablette not alabilmek için oldukça fonksiyonel bir ürün. Sahip olduğu özellikleri her geçen gün yeni teknolojik eklentilerle güncellenen Adonit ürünlerine bugün dünyanın her yerinden ulaşabilmek ve deneyimin tadını çıkarabilmek mümkündür.

 

 

Adonit Sipariş

 

Adonit sipariş vermek aslında sandığınızdan daha kolay. İster kendi sitesinde, ister amazon’da, isterseniz de çeşitlik teknoloji sitelerinden isterseniz kendi kartınızla alabilir, isterseniz de bize aldırabilirsiniz. Her iki servisimizde de tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi sizin için yaparak, sizi gümrükle, takiple uğraştırmadan kapınıza kadar getiriyoruz. Bilmeyenler için bu servislerimize Benim için al ve Paket Oluştur adını verdik. Her iki servisimizin de çalışma prensiplerini aşağıdaki kısa videolarımıza açıklıyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için whatsapp hattımızdan bize yazmaya çekinmeyiz lütfen.

 

 

Diğer Konular
whatsapp