1-800-PetMeds’ten Alışveriş Rehberi

Bu makalemizde 1-800-PetMeds alışveriş sitesinden nasıl alışveriş yapacaksınız, Türkiye adresinize kadar nasıl getirtebilirsiniz, gümrük ile ilgili nasıl işlemler uygulanacak gibi aklınıza takılan soruların cevaplarını vereceğiz.

 

 

Bildiğiniz gibi 1-800-PetMeds alışveriş sitesi gibi yurtdışındaki sitelerden alışveriş yapmak istediğinizde bazı sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Kredi kartınızı kabul etmiyor, Türkiye’ye kargo yapmıyor, istediğiniz ürünün Türkiye gümrük geçişi yok, gümrük ücreti çok pahalı, sitenin Türkiye’ye kargo ücreti çok pahalı gibi birçok problemle karşılaşıyorsunuz. Yukarıdakilerden en az biri sizin de muhakkak sorununuz olmuştur.

 

 

 

Peki Amerikasepetim olarak biz ne yapıyoruz, sorunlarınıza nasıl çözüm buluyoruz hızlıca bunları anlatalım isterseniz. 1-800-PetMeds alışveriş sitesi ve 1-800-PetMeds alışveriş sitesi gibi yurt dışındaki diğer alışveriş sitelerinden dilediğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz, önce bundan bahsedelim. Detayına ise birazdan değineceğiz.

 

 

Örneğin eğer 1-800-PetMeds alışveriş sitesi Türk kredi kartınızı kabul mu etmiyor, Benim için al servisimiz tam size göre. Yapmanız gereken oldukça basit. 1-800-PetMeds alışveriş sitesinden beğendiğiniz ürünün linkini benim için al formuna yapıştırıyorsunuz, varsa ürün detaylarını giriyor ve ödemenizi yapıyorsunuz. Sizin için ürünü satın alıp, Amerika adresimize getirtiyoruz. Vergi ve kargo ödemelerinizi yapabilmeniz için size bir link gönderiyoruz. Ödemelerinizi tamamlamanız ardından hiçbir gümrük ve kargo işlemine karışmadan, ek bir ücret ya da belge teslim etmeden Türkiye adresinizde teslim alıyorsunuz.

 

 

Ancak benim için al şart değil. İsterseniz 1-800-PetMeds alışveriş sitesinden kendiniz satın alıp, size vermiş olduğumuz Amerika adresinize gönderiyorsunuz. Sizin için paketinizi teslim alıyor, kontrol ediyor ve vergi/kargo ücreti bilgilerini iletiyoruz. Ödemeniz ardından benzer şekilde reçete, belge, doküman, izin istemeden, ek bir ücret ödemeden paketinizi teslim alıyorsunuz. Üstelik tüm bu ödemelerinizi kredi kartınıza vade farksız taksitle de yapabiliyorsunuz.

 

Bunun için ise paket servisimizi kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken 1-800-PetMeds alışveriş sitesinden alışverişinizi tamamlamak ve paket oluşturarak gelecek paketiniz hakkında bizi bilgilendirmek. Paketiniz gelir gelmez, bilgilendirme yapıyor olacağız.

 

Dilerseniz de farklı alışveriş sitelerinden, farklı paketler alabilir, bunları birleştirmemizi isteyerek kargo ücretinden tasarruf edebilirsiniz.

 

Bugüne kadar öğrendiklerinizi unutun, klişelerden sıyrılın, bugüne kadar getiremediğiniz ürünleri de getirtebileceğinizi hayal edin. Amerikasepetim’i kullanmaktan büyük keyif alacaksınız. Muhakkak aklınıza bazı sorular takılmıştır. Bunların tamamının cevabı için bize mail atabilir ya da whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dileriz.

 

Diğer Konular
whatsapp