BLOG YAZILARI

- Biotique Ürünleri

Doğal olarak üretilen güzellik ürünleri kullanımı her geçen gün artıyor. Amerikasepetim olarak Biotique ürünlerini sizin için Amerika'dan temin ediyor ve evinize kadar getiriyoruz. Gelin Amerikasepetim hizmetlerine ve Biotique ürünlerine yakından bir göz atalım.

 

 

Biotique Hakkında

Biotique, 25 yılı aşkın bir süredir ürün saflığı, sürdürülebilirlik, evrensellik, öncü araştırma, geliştirme ve üretim üzerine inşa edilmiş bir güzellik mirası olan en ileri İsviçre biyoteknolojisi ile geliştirilmiş otantik geleneksel Hint tıbbında en üst noktayı kişileştiriyor.

Biotique tedavileri sorunları örtmekten ziyade, ortadan kaldırmak için çalışır. %100 doğal bitkilerle birlikte, kimyasal ve koruyucu madde kullanmadan ürünlerini geliştirir. Hayvanlar üstünde test edilmeden yapılır. Hepsi çevre dostu ve geri dönüştürülebilir ambalajlarda paketlenir. Güvenlik açısından dermatologlar tarafından test edilir ve kullanıcıyla buluşur.

 

Biotique Ürünleri

 

Biotique ürünleri, kurucuları Vinita Jain'e nesilden nesile aktarılan eski ve orijinal veda metinlerinden alınan otantik Ayurveda tariflerine dayanmaktadır. Çok uzun bir süre önce, sağlık ve güzellik gelip geçiciydi. Ortalama yaşam süresi ortalama 30 yılla sınırlıydı. 5000 yıl önce, Hindistan'daki Ari bilgeler, bu geçici varoluş süresini genişletmek için doğanın uçsuz bucaksız kaynaklarını aradılar. Bu bilgeler daha sonra Ayurveda'yı yarattılar. Ayur kelimesi Sanskritçe'de yaşam, veda kelimesi ise bilim veya bilgi anlamına gelir. Ayurveda, sağlıklı bir zihin, beden, ruh ve duyular için tedaviyi destekleyen, bireyi tedavi eden ve zamanla test edilmiş doğal bir tibbi sistemdir. Biotique, doğal şifa ve gençleştirme için gerçek Ayurveda tariflerini kullanır.

 

Biotique Ürünleri

 

Biotique hibrit bitki ve bitki özleri, yüksek etkili ürünler üretmek için biyoteknoloji ile birleştirilir. Bitkinin aktif maddesini koruyan özel bir soğuk ekstraksiyon işlemi kullanarak,bitkinin zekası, sağlığı ve güzelliği geliştirip vücudun zekasıyla etkileşime girer. Organik olarak yetiştirilen saf bitki özlerinden formüle edilen Biotique ürünleri, EEC ve FDA standartlarına göre üretilir ve günlük kullanım için koruyucu hekimlik ilkelerini içerir. Dünyanın önde gelen Ayurvedik cilt ve saç bakımı koleksiyonlarının üreticisi olarak Biotique, güzelliğinizin her döneminde size doğal güzellik için en yüksek kaliteyi ve değeri sunmaya kendini adamıştır.

 

Biotique Ürünleri

 

Biotique Türkiye Satış

Biotique ürünlerine ulaşmanız sandığınızdan daha kolay. Amerikasepetim olarak dilediğiniz ürünü Amerika’dan evinize, sizi kargo ve diğer işlemlerle uğraşma zahmetinden kurtararak güvenli şekilde sipariş etmenizi sağlıyoruz. Sitemizde yer alan iki farklı servisimizden yararlanma şansınız bulunuyor. “Benim İçin Al Servisimiz” seçeneğinde ilgili ürünü sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. “Paket Oluştur Servisimiz” seçeneğinde ise dilediğiniz siteden alışverişinizi tamamlayarak ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız yeterli. Detaylar için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

Bu makale 04-05-2023 tarihinde yayına alınmıştır, olası güncellemeler için lütfen whatsapp hattımızdan iletişime geçininiz.

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.