Alka-Seltzer Original 12 Effervescent Tablets, Pack Of 3

$19,00
minus plus

3 Alka-Seltzer Tablet Paketi UPC: 016500040194

Hızlı ve etkili rahatlama için güvendiğiniz isim. Aktif İçerikler: Tablet Başına: Aspirin 325 mg; Sitrik Asit 1000 mg; Sodyum Bikarbonat (Isı İşlemli) 1916 mg; Her Tablette: Sodyum 567 mg. İnaktif İçerikler: Yok

Kullanımlar: Mide yanması, asit sindirimi ve ekşi mide rahatlatıcı için: baş ağrısı veya vücut ağrıları eşlik ederken; aşırı yemek veya içkinin neden olduğu baş ağrılı mide rahatsızlığı; sadece baş ağrısı, vücut ağrıları ve acı için. Alka-Seltzer su içinde esas olarak antiasit sodyum sitrat ve analjezik sodyum asetilsalisilat içerir.

*Ürünlerin Türkçe açıklamalarında translate kullanılmıştır. Yazım yanlışı ya da anlam bozukluğu olabilir. Ürün fiyatına haricen kargo ve gümrük ödemeniz olacaktır. Bu masraflarınızı Whatsapp destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Pack of 3 Alka-Seltzer Tablets UPC: 016500040194

The name you trust for fast and effective relief. Active Ingredients: Per Tablet: Aspirin 325 mg; Citric Acid 1000 mg; Sodium Bicarbonate (Heat-Treated) 1916 mg; Each Tablet Contains: Sodium 567 mg Inactive Ingredients: None

Uses: For the relief of: heartburn, acid indigestion, and sour stomach when accompanied with headache or body aches and pains; upset stomach with headache from over-indulgence in food or drink; headache, body aches and pain alone. Alka-Seltzer in water contains principally the antacid sodium citrate and the analgesic sodium acetylsalicylate.

ÜCRETSİZ
ÜYELİK
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
SORUNSUZ
GÜMRÜK
GÜVENLİ
ÖDEME
WHATSAPP DESTEK
+1 (424) 335 1456
loader

Yükleniyor...