Excedrin Extra Strength Pain Relief Caplets 24 Ea Pack Of 3

$23,00
minus plus

3'lü Paket için UPC: 300672000248

Endikasyonlar

Geçici olarak baş ağrısı ve soğuk algınlığına bağlı küçük ağrı ve sızıları hafifletmek için:

- baş ağrısı

- soğuk algınlığı

- artrit

- kas ağrıları

- sinüzit

- diş ağrısı

- premenstrüel ve menstrüel

- Reyes Sendromu: Horozpoksu veya grip benzeri semptomları olan çocuklar ve gençler bu ürünü kullanmamalıdır. Bu ürünü kullanırken, davranış değişiklikleri, bulantı ve kusma görülürse, bu belirtiler Reye Sendromu'nun erken bir işareti olabilir. Nadir ama ciddi bir hastalık olan Reye Sendromu'nun erken belirtileri olabileceği için bir doktora başvurun.

Alerji Uyarısı: Aspirin ciddi alerjik reaksiyonlara sebep olabilir:

- kurdeşen

- yüzde şişme

- astım

- şok

Karaciğer Uyarısı: Bu ürün asetaminofen içerir. 24 saatte 8 tabletten fazlasını alırsanız, maksimum günlük alınabilecek miktarı aşarsınız ve:

- başka asetaminofen içeren ilaçlarla birlikte alırsanız

- bu ürünü kullanırken günde 3 veya daha fazla alkollü içki içerseniz

Mide Kanaması Uyarısı: Bu ürün yoğun mide kanamalarına neden olabilecek NSAID içerir. Risk,:

- 60 yaş ve üzerindeyseniz

- mide ülseriniz veya kanama problemleriniz varsa

- kan sulandırıcı veya steroid ilaç alıyorsanız

- reçeteli ya da reçetesiz NSAID içeren diğer ilaçları alıyorsanız (aspirin, ibuprofen, naproksen vb.)

- bu ürünü kullanırken günde 3 veya daha fazla alkollü içki içiyorsanız

- yönlendirilenden fazla veya uzun süre alıyorsanız

Kafein Uyarısı: Bu ürünün önerilen dozu, yaklaşık bir fincan kahve kadar kafein içerir. Bu ürünü kullanırken kafein içeren ilaçları, yiyecekleri veya içecekleri sınırlayın çünkü fazla kafein sinirlilik, sinirsizlik, uykusuzluk ve nadiren hızlı kalp atışına neden olabilir.

Eğer kullanmayın:

- asetaminofen, aspirin veya herhangi bir ağrı kesici/ateş düşürücüye alerjik reaksiyon geçirmişseniz

- başka asetaminofen içeren bir ilaçla (reçeteli/reçetesiz) birlikte kullanmayınız. Bir ilacın asetaminofen içerip içermediğinden emin değilseniz, bir doktora veya eczacıya danışın

Kullanmadan önce Doktorunuza danışın Eğer:

- karaciğer hastalığınız varsa

- mide kanaması uyarısı sizin için geçerli ise

- gastroözofageal reflü dahil mide problemleriniz varsa

- yüksek tansiyon, kalp hastalığı, karaciğer sirozu veya böbrek hastalığınız varsa

- idrar söktürücü kullanıyorsanız

- astımınız varsa

- herhangi bir NSAID içeren ilaç alıyorsanız (reçeteli/reçetesiz), bir kan sulandırıcı (antikoagülasyon) veya steroid ilaç alıyorsanız

- diyabet, gut veya artrit için reçeteli ilaç alıyorsanız

- başka herhangi bir ilaç kullanıyorsanız veya ciddi bir durumdan dolayı bir doktorun gözetimindeyseniz

Kullanmayı durdurun ve bir doktora başvurun eğer:

- bir alerjik reaksiyon olursa. Hemen tıbbi yardım alın.

- mide kanaması belirtilerinden herhangi birini yaşarsanız; bayılma hissi, kan kusmak, kanlı veya siyah dışkılama, geçmeyen mide ağrısı yaşarsanız

- kulaklarda çınlama veya işitme kaybı olursa

- ağrıyan bölge kırmızı veya şişmişse

- ağrı artarsa veya 10 günden fazla sürerse

- ateş artarsa veya 3 günden fazla sürerse

- yeni semptomlar olursa

Hamileyseniz veya emziriyorsanız, kullanmadan önce bir sağlık uzmanına danışın. Özellikle doğumun son 3 ayında aspirin kullanmamak önemlidir, çünkü doktor tarafından belirtilmedikçe, henüz doğmamış çocukta problemlere

*Ürünlerin Türkçe açıklamalarında translate kullanılmıştır. Yazım yanlışı ya da anlam bozukluğu olabilir. Ürün fiyatına haricen kargo ve gümrük ödemeniz olacaktır. Bu masraflarınızı Whatsapp destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Pack of 3 for the UPC: 300672000248

Indications

For the temporarily relief of minor aches and pains due to:

- headache

- a cold

- arthritis

- muscular aches

- sinusitis

- toothache

- premenstrual & menstrual

- Reyes Syndrome: Children and teenagers who have or are recovering from chicken pox or flu like symptoms should not use this product. When using this product, if changes in behavior with nausea and vomiting occur, consult a doctor because these symptoms could be an early sign of Reye's Syndrome, a rare but serious illness.

Allergy Alert: Aspirin may cause a severe allergic reaction which may include:

- hives

- facial swelling

- asthma

- shock

Liver Warning: This product contains acetaminophen. Severe liver damage may occur if you take:

- more than 8 caplets in 24 hours, which is the maximum daily amount

- with other drugs containing acetaminophen

- 3 or more alcoholic drinks every day while using this product

Stomach Bleeding Warning: This product contains an NSAID, which may cause severe stomach bleeding. The chance is higher if you:

- are age 60 or older

- have had stomach ulcers or bleeding problems

- take a blood thinning (anticoagulant) or steroid drug

- take other drugs containing prescription or nonprescription NSAIDs (aspirin, ibuprofen, naproxen, or others)

- have 3 or more alcoholic drinks every day while using this product

- take more or for a longer time than directed

Caffeine Warning: The recommended dose of this product contains about as much caffeine as a cup of coffee. Limit the use of caffeine-containing medications, foods, or beverages while taking this product because too much caffeine may cause nervousness, irritability, sleeplessness, and, occasionally, rapid heart beat.

Do not use if

- you have ever had an allergic reaction to acetaminophen, aspirin or any other pain reliever/fever reducer

- with any other drug containing acetaminophen (prescription/nonprescription). If you are not sure whether a drug contains acetaminophen, ask a doctor or pharmacist

Ask a Doctor Before Use If You Have:

- liver disease

- stomach bleeding warning applies to you

- you have a history of stomach problems, such as heartburn

- you have high blood pressure, heart disease, liver cirrhosis, or kidney disease

- taking a diuretic

- asthma

- Ask a doctor or pharmacist before use if you are taking any other drug containing an NSAID (prescription or nonprescription)

- a blood thinning for (anticoagulation) or steroid drug

- a prescription drug for diabetes, gout, or arthritis

- any other drug, or are under a doctors care for any serious condition

Stop use and ask a doctor if:

- an allergic reaction occurs. Seek medical help right away.

- you experience any of the following signs of stomach bleeding; feel faint, vomit blood, have bloody or black stools, have stomach pain that does not get better

- ringing in the ears or loss of hearing occurs

- painful area is red or swollen

- pain gets worse or lasts for more than 10 days

- fever gets worse or lasts more than 3 days

- any new symptoms occur

If pregnant or breast-feeding, ask a health professional before use. It is especially important not to use aspirin during the last 3 months of pregnancy unless specifically directed to do so by a doctor because it may cause problems in the unborn child or complications during delivery.

Keep out of reach of children.

In case of...

ÜCRETSİZ
ÜYELİK
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
SORUNSUZ
GÜMRÜK
GÜVENLİ
ÖDEME
WHATSAPP DESTEK
+1 (424) 335 1456
loader

Yükleniyor...