Vortex Dürbün

Vortex markalı dürbünleri satın almak için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Gümrük, kargo ve vergi işlemlerini tamamlayarak siparişlerinizi adresinize hızlı ve güvenli bir şekilde gönderiyoruz. Alışveriş deneyiminizi kolaylaştıran hizmetlerle ve Vortex Dürbün modelleriyle ilgili diğer detaylar için yazıyı okumaya devam edin. 

 

 

 

Vortex Dürbün Hakkında

 

2002’ de kurulmuş olan Vortex markası, askeri ve profesyonel dürbün üretimleri yapmaktadır. Hem manuel kullanılan hem de silah üstünde kullanılan dürbün modelleri bulunmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip ve birçok farklı özelliği bulunan Vortex ürün çeşitlerinden bazıları:

 

 

 

 

Vortex dürbün modellerinin yanı sıra gerekli ekipman ve giysilere de yer vermektedir. Bu ekipmanlardan bazıları:

 

 

Vortex Dürbün

 

 

Vortex dürbünlerde bulunan özellikler kullanılacak ortama ve kullanım amacına göre değişkenlik gösterir. Ürünlerin tamamı çeşitli darbe ve düşmelere dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Yüksek çözünürlüklü lensler, güneş enerjisi ile çalışan dürbünler, ultra zoom özelliği, gece görüşlerinde netlik ve canlı görünüm özelliği, uzun mesafeli menzil özelliği, hafif ve taşıması kolay dürbün formu gibi nitelikleri ile Vortex markalı dürbünler oldukça rağbet görmektedir.  

 

 

Vortex Dürbün

 

 

Birçok askeri silah çeşidine uyum sağlayan Vortex dürbünler, silah ağırlığına ekstra bir ağırlık eklemeden kolay bir kullanım imkânı sunar. Dürbün lenslerinde bulunan kapaklar takılıp çıkarılabilmektedir. Dürbünlerin çoğu alüminyum kaplıdır. Su geçirmez özellikteki lensler, sisli ve çok karanlık ortamlarda bile görüş engeli yaratmaz. 

 

 

Vortex Dürbün

 

 

Dürbünlerin üç farklı renk seçeneği mevcuttur. Siyah, gri ve kahverengi olarak üretilen dürbünler kullanılabilecek her bölge için gerekli özelliklere sahiptir. Vortex resmî web sitesinde yer alan dürbünlere ait özellikler bilgi kutularında yer almaktadır.  

 

 

Vortex Dürbün

 

 

Tüm Vortex ürünleri ömür boyu garantilidir ve ücretsiz garanti imkânı sunmaktadır. Vortex sadece Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde gönderim yapmaktadır. 

 

 

Vortex Dürbün

 

Vortex Dürbün Satın Al

 

Vortex Dürbün satın almak için anlaşmalı internet sitelerini tercih edebilirsiniz. Bu noktada gümrük işlemlerini ve teslimat sürecini yöneten Amerikasepetim servislerini kullanarak, alışverişinizi hızlandırabilirsiniz. Ürünlerde gümrüğe takılma, gecikme gibi problemlerin yaşanmayacağı, Benim İçin  Al veya Kendim Paket Oluştur hizmetleri ile güvenilir teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Hizmetlere ait bilgilendirmeler için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp