Thorne Supplements

Yurt dışından getirmek istediğiniz tüm supplement ürünler gibi, Thorne Supplements ürünlerini de sizin için tedarik ediyor, kargo işlemlerinizi yapıyor, gümrük işlemlerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Thorne Supplements Hakkında

 

Thorne, yaklaşık 30 yıl önce besin takviyelerine hak ettikleri değeri kazandırmak misyonu ile kurulmuş, kendisinden önce bilinen isimlerin aksine saf ve kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan bir şirkettir. Bu doğrultuda diğer şirketler ürünlerini tanıtmak için yatırım yaparken Thorne, örnek içerikler tedarik etmeye, üretim yöntemlerini mükemmelleştirmeye ve klinik araştırmalarla bunu desteklemeye odaklanmıştır.

 

 

Temmuz 1984'te tek bir ürünü ile doğan marka yıllar içinde birçok yeni tescilli ürünü ve hali hazırda pazarda bulunan ürünlerde iyileştirme çalışmaları yaparak bilime dayalı yaklaşımı sayesinde Mayo Clinic ve bir düzine ABD Ekibi de dâhil olmak üzere en çetin şüphecilere kalitesini kanıtlamıştır.

 

 

Bu süreçte şirketin markalaşmak ve isim yapmaktan ziyade ürün kalitesine ayrılan maddi ve manevi emek, kendi demeçlerinde de söyledikleri markanın değil yüksek kalitedeki ürünlerinin tanınıp bilinmesine yol açmıştır. Bu farkındalığın ardından başlattıkları uygulamalar için ‘’yeniden markalaşma’’ tabirini kullanan Thorne otuz yıllık çabayı yeni bir imaj ve itibar kazanma amacıyla restore etmeye başlamıştır.

 

 

Sağlığın her zaman daha iyi hale getirilebileceğini savunarak vücudun neye ihtiyacı olduğunu bulmanın, çözümün sadece yarısı olduğunu söyleyen Thorne, bu ihtiyacı kişiye verebilmenin diğer yarısı olduğuna inanmaktadır. Marka bu inançla yeniden doğuş sürecine yeni bir web sitesi ve yeni çevrimiçi araçlara yatırım yaparak katkı sağlamıştır. Dijital öncesi çağda doğmasına karşın modern uygulamaların ışığında dijital iletişim ağını kuvvetlendirmeye odaklanmıştır.

 

 

Sadece takviye satmaya başlayarak ve birkaç yıl öncesinde pazarlama departmanı dahi olmayan Thorne bugün tanısal sağlık ve zindelik testleri de satan, müşterilerine hem dijital platformlardan hem de yüz yüze ulaşarak onları ihtiyaç duydukları sağlık hizmetine yönlendiren gerçek bir marka haline gelmiştir. Multi vitamin, balık yağı, sindirim enzimi, stres, ağır metaller, tiroid, menopoz, uyku gibi pek çok test ile müşterilerine tam da ihtiyaç duydukları sağlık ve zindelik takviyesini sunmak için büyümeye devam etmektedir.

 

 

Thorne Supplements Sipariş

 

Thorne supplements ürünlerini, daha geniş bir yelpazede kendi sitesinden bulabileceğiniz gibi, birçok popüler ürününü amazon Amerika’da da bulabilirsiniz. Getirtmek istediğiniz Thorne Supplements ürünlerini ister kendiniz satın alıp, size verdiğimiz Amerika adresinize gönderin, isterseniz de ürün bilgilerini bize iletin, sizin için satın alalım. Her iki durumda da tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim. Nasıl mı? Aşağıdaki videolarımızı inceleyerek sistemimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp