Thorne Research Türkiye

Thorne Research takviyeleri için oluşturacağınız siparişlerde Amerikasepetim hizmetleri sizler için vergi, kargo ve gümrük işlemlerini hazır hale getiriyor. Keyifli bir alışveriş deneyimi sunan hizmetlerle birlikte satın aldığınız ürünler adresinize güvenli bir şekilde teslim ediliyor. Servislerimizi yakından tanımak ve Thorne Research takviyelerinin özelliklerini öğrenmek için yazımızı okumayı sürdürebilirsiniz. 

 

 

 

Thorne Research Türkiye Hakkında

 

Kişilerin sağlığını optimize etmeyi, bağışıklıklarını ve dayanıklılıklarını arttırmayı, zinde bir vücut formu oluşturmayı hedefleyen Thorne Research şirketi 2010 yılında kurulmuştur. Kişilerin sağlık problemlerine yönelik testler ile sonuçlara uygun takviyelerin üretimi ve satışını gerçekleştiren Thorne Research markasına ait klinik testlerden geçerek formüle edilen besin takviyeleri etkili bir tedavi sunar. 

 

 

 

 

Thorne Research, kişilerin sağlık durumlarını analiz eden çeşitli sağlık testleri uygulamaktadır. En çok tercih edilen Thorne testleri:

 

 

Thorne Research Türkiye

 

 

En çok satılan Thorne Research takviyeleri arasında:

 

 

Thorne Research Türkiye

 

 

Kolombiya, Duke, Maastricht ve daha pek çok köklü üniversite ve sağlık klinikleri ile birlikte yürütülen çalışmalarda, Thorne Research takviyelerinin güvenirliği ve faydaları test edilmektedir. Temel sağlık ihtiyaçlarını karşılayan balık yağları, eklem ve kemik güçlendiriciler, amino asitler, metabolizma düzenleyiciler, multivitaminler ve enerji veren takviyeler Thorne Research ürün portföyü içerisinde bulunmaktadır. 

 

 

Thorne Research Türkiye

 

 

Bunların yanı sıra protein destekleri, saç, cilt ve tırnak güçlendiriciler, uyku düzenleyiciler, tiroid hastalığı için takviyeler, probiyotikler ve çok daha fazlası bilimsel araştırmalar neticesinde müşterilerle buluşturulmaktadır. 

 

 

 

Thorne Research Türkiye

 

Thorne Research Türkiye 

 

Yurt dışından vereceğiniz Thorne Research siparişlerinizi, Türkiye’nin her bölgesini kapsayan servis kanallarımızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Amerikasepetim’in üstlenmiş olduğu vergi ödemeleri, kargo taşıma uygulamaları ve gümrük işlemlerini Paket Oluştur veya Benim İçin Al hizmetlerinden dilediğinizi seçerek tamamlayabilirsiniz. Ekstra vergiler ve siparişlerin gümrüğe takılması gibi problemler yaşanmadan güvenli bir teslimat süreci oluşturan Amerikasepetim hizmet kanalları ile ilgili bilgilendirmeler için aşağıdaki videolara göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp