BLOG YAZILARI

- Thorne

Yurt dışından getirmek istediğiniz tüm supplement ürünler gibi, Thorne ürünlerini de Amerikasepetim olarak sizin için tedarik ediyor ve adresinize gönderiyoruz. Thorne ürünleri ve Amerikasepetim hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Thorne Hakkında

Thorne, yaklaşık 30 yıl önce besin takviyelerine hak ettikleri değeri kazandırmak misyonu ile kurulmuş, kendisinden önce bilinen isimlerin aksine saf ve kaliteli ürünler üretmeyi amaçlayan bir şirkettir. Bu doğrultuda diğer şirketler ürünlerini tanıtmak için yatırım yaparken Thorne, örnek içerikler tedarik etmeye, üretim yöntemlerini mükemmelleştirmeye ve klinik araştırmalarla bunu desteklemeye odaklanmıştır.

 

 

 

Temmuz 1984'te tek bir ürünü ile doğan marka yıllar içinde birçok yeni tescilli ürünü ve hali hazırda pazarda bulunan ürünlerde iyileştirme çalışmaları yaparak bilime dayalı yaklaşımı sayesinde Mayo Clinic ve bir düzine ABD ekibi de dahil olmak üzere en çetin şüphecilere bile kalitesini kanıtlamıştır.

 

Thorne

 

Bu süreçte şirketin markalaşmak ve isim yapmaktan ziyade ürün kalitesine ayrılan maddi ve manevi emek, kendi demeçlerinde de söyledikleri markanın değil yüksek kalitedeki ürünlerinin tanınıp bilinmesine yol açmıştır. Bu farkındalığın ardından başlattıkları uygulamalar için ‘’yeniden markalaşma’’ tabirini kullanan Thorne otuz yıllık çabayı yeni bir imaj ve itibar kazanma amacıyla restore etmeye başlamıştır.

 

Thorne

 

Sağlığın her zaman daha iyi hale getirilebileceğini savunarak vücudun neye ihtiyacı olduğunu bulmanın, çözümün sadece yarısı olduğunu söyleyen Thorne, bu ihtiyacı kişiye verebilmenin diğer yarısı olduğuna inanmaktadır. Marka bu inançla yeniden doğuş sürecine yeni bir web sitesi ve yeni çevrimiçi araçlara yatırım yaparak katkı sağlamıştır. Dijital öncesi çağda doğmasına karşın modern uygulamaların ışığında dijital iletişim ağını kuvvetlendirmeye odaklanmıştır.

 

Thorne

 

Sadece takviye satmaya başlayarak ve birkaç yıl öncesinde pazarlama departmanı dahi olmayan Thorne bugün tanısal sağlık ve zindelik testleri de satan, müşterilerine hem dijital platformlardan hem de yüz yüze ulaşarak onları ihtiyaç duydukları sağlık hizmetine yönlendiren gerçek bir marka haline gelmiştir. Multi vitamin, balık yağı, sindirim enzimi, stres, ağır metaller, tiroid, menopoz, uyku gibi pek çok test ile müşterilerine tam da ihtiyaç duydukları sağlık ve zindelik takviyesini sunmak için büyümeye devam etmektedir.

 

Thorne

 

Thorne Türkiye Sipariş

Thorne ürünlerini, daha geniş bir yelpazede kendi sitesinden bulabileceğiniz gibi, birçok popüler ürününü Amerika’daki sitelerden de bulabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.