THC Gummies

İster keyif amaçlı olsun ister medikal amaçlı, THC ürünleri kullanımınız gerekiyorsa fakat sigara kullanmıyorsanız edible formda, yani yenilebilir formda THC gummies olarak tüketebilirsiniz. Kokmaz, sorun yaratmaz, şekerli olduğu için muhteşem bir tadı vardır. Haydi detayları paylaşalım.

 

 

THC Gummies Hakkında

 

Tetrahydrocannabinol olarak bilinen THC yüzyıllar boyunca medikal amaçla kullanılmış cannabis bitkisinin formülize edilmiş halidir.

 

 

Psikoatif özelliğe sahip birkaç kanabionidden biris olan THC kuru marijuana çiçeğinde bulunan tek ve en güçlü kanabioniddir. THC’nin bu psikoaktif etkisi CB1 reseptörleriyle ilişki halinde üretilir. Bu etkileşim dopamin salgılanmasını arttırmasının yanı sıra kenevir tüketenlerin keyif almasına yol açan çeşitli psikolojik etkilerin ortaya çıkmasını da sağlar. Hafıza, hareket, duygu durumu,algılama ve kavramadaki değişikliklerin tamamı THC’nin CB1 reseptörleriyle etkileşimi sonucu oluşur.

 

 

THC'nin oral yolla tüketilmesi, karaciğer yoluyla emilim ve metabolik süreçler sonucunda maddenin önemli bir oranının 11-Hidroksi-THC'ye dönüştürülmesiyle sonuçlanır. Bununla birlikte, çoğunlukla oral dozlar kan dolaşımına katılmadan önce sindirim sistemi ve karaciğer tarafından işlendiği için, yutulan kannabinoidler daha yavaş emilir ve bu sebeple gecikmeli ve düşük pik konsantrasyonlarına sahiptir.

 

 

Çeşitli ürünlere karıştırılarak tüketilen THC için en popüler olan ürünler THC edible diye tabir edilebilen yenilebilir ürünleridir ki bunlar arasında en çok tercih edilen THC Gummies’dir. Bu sakızlar haşhaş yağı kullanılarak yapılabilir, bu nedenle yoğun "yabani ot aroması" azaltılır ve etki gücü artar. Tat, görünüş ve büyüklük açısından jelibonları andıran THC gummies onlu veya yirmili paketler halinde satılır. İçerdiği THC oranı paket içerisindeki adetlerin çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. Eğer adetler arasında eşit dağılım yoksa bazı ürünlerde yüksek doza maruz kalmak mümkündür ancak bazı ürünler ise standart bir jelibon yemekten farksız bir etki yaratabilmektedir.

 

 

THC’nin bahsedilen keyif verici ve rahatlatıcı etkisinin yanı sıra tedavi amaçlı olarak da medikal bir etkisi olduğu yaygın bilinen bir gerçektir. Özellikle stresi azaltmak adına medikal anlamda kullanıldığı gibi anksiyete gibi rahatsızlığı olanların da en büyük yardımcılarından biridir.

 

 

THC Gummies Sipariş

 

Peki nasıl sipariş vereceksiniz. Öncelikle THC gummies adet bazlı değil, paket içeriğindeki thc mg bazı alınır. Kalite sorgusu ise homojen dağılımı ile yapılır. Dolayısıyla hangi markanın daha kaliteli olduğunu ister forumlardan araştırabilir, isterseniz de bize Whatsapp destek hattımızdan danışabilirsiniz. Dilerseniz Dispensary linkimizi müşteri hizmetlerimizden isteyebilir, hızlı teslim ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp