Supergoop Ürünleri

Amerika’dan Supergoop Ürünlerinden haftalarca beklemeden, sorunsuz bir şekilde sipariş verebilirsiniz, üstelik çok daha ucuza. Detaylar içerikteki yazımızda.

 

 

 

 

 

Supergoop Hakkında

 

Supergoop kurucusu Holly Thaggard tarafından gençleri korumak için Teksas ve civarındaki okullara SPF pompası vererek 15 yıl önce şirketin temellerini atılmıştır. SPF sadece insanların aklına plajlarla gelen bir ürün olduğu için çoğu kişi bunu günlük hayatlarında kullanmayı düşünmemiştir. Supergoop bu tabuları yıkmak için yola çıkmış ve gayet başarılı olmuştur.

 

 

 

 

Tüm dünyayı tehdit eden küresel ısınmadan kaynaklı ozon tabakasının delinmesinin en büyük etkilerinden birisi insanlarda cilt kanseri olma olasılığını arttırmasıdır. Supergoop Amerika’da yapmış olduğu araştırmalarda her 5 Amerikalıdan 1’inde cilt kanseri olma riskinin barındığını görmüştür. Bu araştırmaların neticesinde geliştirmiş oldukları ürünlerle cilt kanserini büyük ölçüde önlediği sizi zararlı güneş ışınlarından koruduğu görülmüştür.

 

Supergoop Ürünleri

Supergoop içerisinde oksibenzon, oktinoksat, parabenler ve 1600’den fazla zararlı içeriği asla barındırmaz. Üretmiş olduğu tüm ambalajlar ve kutular FSC sertifikalı stoklardan yapılmış olup %100 geri dönüştürülebilir olmalarıyla sadece bizi korumakla kalmıyor doğayı ve çevreyi koruyarak farkını ortaya koyuyor.

 

 

Supergoop Ürünleri

 

 

Yapmış oldukları testlerin hiçbirini hayvanlar üzerinde denemeyen Supergoop tüm canlıların sağlığını düşünmeye ve korumaya devam etmektedir. Kurucu Holly Thaggard bu şirketi ilk kurduğu günden beri okullara yapmış olduğu SPF pompaları bağışlarına aynı şekilde devam etmekte sadece ticari gözle bakmak yerine çevresine ve gelecek nesillere değer vermeye özen göstermektedir.

 

 

Supergoop Ürünleri

 

 

Supergoop kullanmak için size sadece bir neden sunmuyorlar. 40’tan fazla ürün yelpazesi ile sizlerin tüm isteklerinizi, kriterlerinizi değerlendirmeye çalışıyor. İnternet sitesinde sunmuş oldukları eğlenceli bir testle size en uygun ürünü seçmenizde büyük kolaylıklar sağlıyor.

 

 

Supergoop Ürünleri

 

 

Yapılması gerekeni artık biliyorsunuz. Cildinizin güneş ışınlarına maruz kalıp her geçen gün biraz daha yıpranmasına göz yummamanız gerekiyor. Sadece sizi değil tüm dünyayı tehdit eden bu tehlikeyi atlatmak artık çok kolay. Çevre dostu ambalajları, hayvanlara göstermiş olduğu değer, sizlere en iyi ve kaliteli hizmet sunmak için üretmiş olduğu yüzlerce formül ve 40’tan fazla ürünle Supergoop farkını ortaya koymakta hayatınızı kaliteli bir şekilde yaşamak ve sağlığınızı korumak için size yardımcı olmaktadır.

 

Supergoop Sipariş

 

Supergoop ürünlerini, ister kendi sitesinden isterseniz alternatif sitelerden sipariş verebilirsiniz. Bu siparişlerinizi verirken her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. İsterseniz Benim için al, isterseniz Paket oluştur servislerimizle dilediğiniz Supergoop ürününe sahip olabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınıza dair detayları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp