BLOG YAZILARI

- Streamlight

Her türlü aydınlatma ürününün satış merkezi olan Streamlight ürünlerini Türkiye’de satın almak mümkün. Kargo ve gümrük işlemlerinizi güvenle gerçekleştirerek siz de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıntılar içeriğin devamında.

 

 

Streamlight Flashlight Hakkında

Streamlight 1973 yılında kurulmuş olan köklü bir şirkettir. Kurulduğu günden beri aydınlatma üzerine tüm ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ekip pek çok eğitim almış, aydınlatma ihtiyacı olan sektörleri yerinde izlemiş. Tüm bunların doğrultusunda da doğru aydınlatma için gerekli materyalleri üretmeye başlamıştır.

Firma ürünlerinin ihtiyaca cevap verdiği kadar da sağlam olduğunu beyan ediyor. Zira ürünlerindeki garanti süreleri alışılmışın dışında yüksek bir garantiye de sahip. Bu tutum, ürünlerin sağlamlığı noktasında da müşterilere fikir vermekte.

 

 

Bir aydınlatma markası olarak Streamlight, aydınlatmanın ihtiyaç olduğu her noktada ürün üretimi yapmakta. Bu ürünlere örnek vermek gerekirse, kategorilerden bazıları şu şekilde:

  • Farlar, el fenerleri, çalışma ışıkları, silaha monte ışıklar, güvenlik dereceli ışıklar, acil durum sahne ışıkları, uluslararası güvenlik dereceli ışıklar, sağ açılı el fenerleri.

Bahsi geçen her bir ürün kategorisinde pek çok ürün çeşitliliği bulunmakta. Örnek olarak bazı ürün çeşitlerinden bahsetmek gerekirse, şöyle bir liste oluşturulabilir:

Şarj edilebilir ışık ve fenerler, USB ile şarj edilebilir ışık ve fenerler, açık hava maceraları, taktik ışıklar, ultra-violet ve kızılötesi el fenerleri, penlights ve anahtarlık için ışıklar, şarj edilemez çift yakıtlı ışıklar ve günlük taşıma fenerleri.

 

Streamlight

 

Streamlight ürün çeşitliliği örnekleri de görüldüğü üzere son derece geniş bir yelpazede yer alıyor. Bunların yanı sıra markanın ürün serileri de bulunuyor. Bu ürün serileri çeşitli ortamlar veya durumlar için bazı aydınlatma çözümlerini içerisinde barındırıyor.

Özetle, aydınlatma ihtiyacı her alan ve durum içerisinde ortaya çıkabilen bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaç karşısında kullanılacak ürünün kaliteli olması ve sık bozulmaması büyük önem taşır. Bunun için en iyisini ve ortam için doğrusunu seçmek kullanıcı deneyimini iyileştirir.

 

Streamlight

 

Streamlight Türkiye Satış

Amerikasepetim olarak Streamlight ürünlerini satın almanız noktasında her türlü hizmeti sağlıyoruz. Şöyle ki; "Benim İçin Al Servisimiz" ve "Paket Oluştur Servisimiz " şeklinde isimlendirmiş olduğumuz hizmetlerimiz bunun için var. Hizmetlerimizle ürünü dilerseniz satın alabilir ve süreci bize bırakabilirsiniz, dilerseniz de yalnızca siparişinizi verir ve kargo beklersiniz. Her durumda kargo ve gümrük işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tarafımızdan yapılacağını hatırlatmak isteriz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye, tanıtım videolarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.