Snus Nikotini

Snus nikotini Türkçe kaynaklarda hakkında pek bilgi bulunamayan ama özellikle Avrupa’da bilinen, İsveç menşeili, sigarayı bırakmak için üzerinde çalışmalar yürütülen bir çeşit tütün mamulüdür. İsveç menşeili olduğu için genelde İsveç Snus olarak adlandırılmakta ve bilinmektedir. İsveç Snus tuz ve tütün bazlı bir karışımla küçük torbacıklar halinde satılıyor.

 

 

İsveç Snus nikotini tütün yoğunluğunu azaltarak ya da yok ederek nikotine olan bağımlılıktan kurtulmak için çözüm olarak sunulmuştur. Sigara bağımlılığının kökeninde tütün ve diğer etkenler bir yana aslında nikotin bağımlılığının payı en önemli etkendir. Elektronik sigara yöntemi ya da diğer yöntemlerle sigaradan kurtulmaktaki amaç o yüzden nikotin oranını giderek azaltmaya ve zamanla tamamen yok etmeye yöneliktir. İsveç Snus nikotini de bu bağımlılıktan kurtulmak için çözüm önerisi olarak kullanılmaktadır. Özellikle İsveç’te sıkça, yasal olarak kullanılmaktadır.

 

 

İsveç Snus nikotin sigara kullanmayanlar için önerilmez çünkü sigara kullanmayanlarda uyuşturucu etkisi yapabildiği düşünülmektedir. Hatta bu konuda özellikle Avrupa’da tartışmalara neden olmuştur. Ancak sonra zamanlarda tütünle nikotin üreten yöntemlerin yasaklanmasından sonra (örneğin toplu alanlarda sigara içilmemesine yönelik yasakları gibi) İsveç Snus bir alternatif olarak sık tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü ağız ve üst dudak, diş ve damak arasında kullanıldığı için özellikle toplu alanlarda başkalarına rahatsızlık vermez, hatta fark edilmez bile.

 

 

İsveç Snus’un Amerika’ya sevkiyatı konusunda yasal bir engel yoktur. Amerika’ya sipariş verilebildikten sonra Amerikasepetim.com vasıtasıyla gümrük engeline takılmadan Türkiye’deki adresinize siz de sipariş verebilirsiniz. Bunun için satın alacağınız herhangi marka bir İsveç Snus’un Amerika’ya ulaşması yeterlidir. İyi ama ben Amerika’da yaşamıyorum nasıl olacak diyorsanız yöntemi kısaca anlatmak isteriz. Daha net anlaşılabilmesi için de sizi https://amerikasepetim.com/ adresimizi ziyarete bekleriz.

 

 

1. Yöntem: Siz İsveç Snus’u alıp bize gönderin, biz de Amerika’daki sevkiyat birimimize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde Türkiye’deki adresinize teslim edelim.

 

 

2. Yöntem: Almak istediğiniz İsveç Snus markasının linkini https://amerikasepetim.com/ üzerine kopyalayıp alışverişi bizim aracılığımızla ek ücret ödemeden yapın. Bu yöntemle de İsveç Snus’u Amerika’daki sevkiyat birimimize ulaştıktan 3-8 iş günü içinde Türkiye’deki adresinize teslim edelim. Üstelik herhangi bir hasar ihtimaline karşı sigortalı olarak.

 

 

Ödemelerinizi bu iki yöntemle kredi kartıyla, taksitle de tek çekim de havale olarak da yapabilirsiniz. Lütfen İsveç Snus gönderimi ve aklınıza takılan diğer sorular için internet adresimizi ziyaret edin. Dilerseniz sol alt köşedeki whatsapp hattından ve [email protected] adresinden bizlere ulaşabilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Youtube ve instagram hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz

Diğer Konular
whatsapp