Sephora Amerika Alışveriş

Yurt dışından kozmetik gelmez diye düşünüyorsanız, gümrüğe takılır alamam diye duyduysanız, yaklaşın ve tüm duyduklarınızı, bildiklerinizi unutun. Son yazacağımızı ilk yazalım, yurt dışından kozmetik siparişlerinizi adresinize kadar teslim ediyoruz. Dolayısıyla Sephora Amerika’da gördüğünüz dilediğiniz ürünü satın alın, sizin için kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Sephora Hakkında

 

Amerika genelinde hizmet sunan 500’den fazla mağazanın tabanı konumunda bulunan Sephora, dünya genelinde 35 ülkede hizmet sunmaktadır. Hizmet sunulan bu 35 ülkede ortalama 2700’den fazla mağazasının bulunduğunu söylemek mümkündür.

 

 

Mevcut sektörüne ABD bağlamında ilk adımı 1998 yılında New York’un Soho bölgesinde attığı bilinen Sephora, bu adımın ardından uzun süreli bir ilerleme sürecinin içerisinde girmiştir. Bu adım, Sephora’nın sürekli değişim ve gelişimini sağlayan adımların da öncüsü olmuştur.

 

 

Sephora bünyesinde yer alan ilkeler arasında bulunan saygı, herkes için aidiyet duygusu oluşturmayı ifade etmektedir. Bu bağlamda herhangi bir sebepten dolayı müşterilerde sınıflandırmaya gidilmesi mümkün değildir. Üretilen ürünlerin sınıflandırılması, yalnızca cilt tipi odaklıdır. Yağlı cilt, kuru cilt ve karma cilt şeklinde yapılan bu sınıflandırma dışında herhangi bir sınıflandırma ile karşı karşıya kalmak ise söz konusu değildir.

 

 

Sephora Ürünleri

 

Sephora’nın satışa sunduğu ürünler makyaj, cilt bakımı, saç, koku, vücut, makyaj malzemeleri ve fırçaları gibi kategorilere ayrılmış durumdadır. Yüz, göz, dudak, yanak ve pek çok farklı bölge için krem, kapatıcı, onarıcı gibi çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Bunun yanında makyaj çantası, cımbız, fırça gibi aksesuarlar ile birlikte saç maşası ve düzleştiricisi de ürün yelpazesinde yer alır. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden şampuanlar, saç bakım kremleri ve parfümler ise markanın en çeşitli kategorileri arasındadır.

 

 

Markanın rujlarında yer alan kan kırmızısı tonlar için de farlarda yer alan cıvıl cıvıl tonlar için de tutkulu demek mümkündür. Bunun gibi her üründe hem Sephora’nın üretim tutkusu hem de kullanıcılarının mevcut tutkusu yer almaktadır.

 

 

Sephora Farkı

 

Sephora, sürekli bir değişim ve gelişim içerisindedir. Öğrenme ve büyüme olgularını sürdürülebilir ve kalıcı kılmak temel ilkelerden bir tanesidir. Bu bağlamda alanında uzman olmak ve en iyi olarak en iyi olanları üretmek konusunda Sephora korkusuz olmayı başarmıştır.

 

 

Kendi içerisinde bir uyuma kavuşmayan firmaların, müşterileri ile uyum yakalamaları mümkün değildir. Bu sebeple Sephora bir bütün içerisinde nasıl çalışıldığı, elde var olan bir görevin nasıl ve ne hızla yerine getirildiği konusunda korkusuzdur. Önemli olan dış uyumu elde edebilmek için önce iç uyumu sağlamaktır.

 

 

Sephora Amerika Sipariş

 

Sephora Amerika’dan sipariş vermek için her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Dilerseniz önce Amerikasepetim sitemize üye olarak Amerika adresinizi alın. Sephora’dan vereceğiniz siparişleriniz Amerika adresinize yönlendirin. Paketinizi teslim alalım, kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim.

 

 

Dilerseniz de istediğiniz ürünlerin linklerini bize iletin, sizin için satın alalım, tüm işlemlerinizi yaparak Türkiye adresinize teslim edelim. Bu servisimize Benim için al diyor ve aşağıdaki videomuzda açıklıyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp