BLOG YAZILARI

- Seed Probiotics

Görünmez bir dünya olan probiyotikleri uygun şekilde formülize ederek insanların kullanımına sunan Seed Probiotics, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Amerikasepetim olarak Seed Probiotisc ürünlerini uğraşmanıza gerek kalmadan Amerika’dan evinize getiriyoruz. Gelin hizmetlerimize ve probiyotik ürünlere yakından bir göz atalım.

 

 

Seed Probiotics Hakkında

“Probiyotikler bir bilimdir.” Sloganıyla aktivitesini sürdüren Seed Probiotics, dünyanın önde gelen bilim adamları ve araştırma şirketleri ile birlikte çalışmalarını yürüterek ortaya kaliteli ve sağlık için faydalı ürünler koyuyor. Gastrointestinal, pediatrik, beslenme sağlığı, dermatolojik ve oral alanlarda çalışmalarını titizlikle sürdüren şirket sürece biyofermantasyon, stabilizasyon ve gerekli klinik araştırma adımlarını izleyerek mikrobiyal türü doğrulamayla başlıyor.

 

 

Markanın 18 yaşından büyük yetişkinler için geliştirdiği ürünü DS–01, bilimsel ve klinik olarak incelenip etkinliği kanıtlanmış 24 prebiyotik suş ile genel sağlığı destekleyen polifenol bazlı bir probiyotik içerir. Çift kapsüllü yapısı sayesinde içeriğindeki probiyotiklerin sindirime uğramadan ince bağırsağa iletimi sağlanır.

DS-01 sindirim sisteminin bileşenleri olan mide ve bağırsak kompleksine sağladığı yararların yanı sıra cilde ve kalbe de son derece faydalı bir ürün olarak piyasada yer alıyor. Günlük olarak probiyotik alımı sonrası 24 – 48 saat içerisinde insanlar vücutlarındaki değişimi hissetmeye başlayabilirler. Düzenli ve günlük alındığı taktirde bu faydalı küçük canlılar insan sağlığını sürdürmek ve iyileştirmek için aktivitelerine hız kesmeden devam ediyorlar.

 

Seed Probiotics

 

PDS-08 ürünü ise 3-17 yaş arası çocuklar ve gençler için üretilmiş bir sinbiyotik olarak piyasada yerini almış durumda. 9 probiyotik suşa ek olarak lif bazlı bir prebiyotik de içeriyor. Süt ürünü, şeker, gluten, soya, somun ve susam içermiyor. Soğutma gerektirmeyen formül bağırsak ve vücudun diğer elemanlarına fayda sağlamak için üretiliyor ve gözlenen bir yan etkisi bulunmuyor.

 

Seed Probiotics

 

PDS-08 ürünü ise 3-17 yaş arası çocuklar ve gençler için üretilmiş bir sinbiyotik olarak piyasada yerini almış durumda. 9 probiyotik suşa ek olarak lif bazlı bir prebiyotik de içeriyor. Süt ürünü, şeker, gluten, soya, somun ve susam içermiyor. Soğutma gerektirmeyen formül bağırsak ve vücudun diğer elemanlarına fayda sağlamak için üretiliyor ve gözlenen bir yan etkisi bulunmuyor.

 

Seed Probiotics

 

Seed Probiotics Türkiye Satın Al

Seed Probiotics ürünlerine kendi internet sitesinden ulaşabilir, ürünler ve şirket hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Seed Probiyotiklerini Amerikasepetim olarak Amerika’dan evinize, sizi kargo ve gümrük işlemleriyle uğraşma zahmetinden kurtararak güvenli şekilde getiriyoruz. Sitemizde yer alan 2 farklı servisimizden yararlanma şansınız bulunuyor. “Benim İçin Al Servisimiz” seçeneğinde ilgili ürünü sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. “Paket Oluştur Servisimiz” seçeneğinde ise dilediğiniz siteden alışverişinizi tamamlayarak ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız yeterli. Detaylar için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.