RSO Yağı Hakkında

RSO yağı, aslına bakarsanız Rick Simpson Oil’in kısaltmasıdır. Adını, üreticisi Rick Simpson’dan almaktadır. Full spektrumlu kenevir yağının, çeşitli bitkilerle güçlendirilmesiyle elde edilir. Birçok faydası olmasına rağmen en yaygın kullanımı kanser tedavisidir. Bu makalemizde ise RSO yağının nasıl kullanıldığı, nasıl getirtilebileceği konularını işleyeceğiz.

 

 

RSO Yağı Nedir?

 

RSO yağı, Rick Simpson’un yapmış olduğu thc karışımı ile ortaya çıkmış, 1 şırıngası yaklaşık 600 mg thc içeren, indica bazlı bir yağdır. Oldukça koyu renkli ve yoğun bir karışımdır. Ağız yoluyla alınan RSO yağı, kanser tedavisinde aldığı olumlu sonuçlar sebebiyle, son dönemde kanser hastalarının en büyük umudu olmuştur.

 

 

Rick Simpson Kimdir?

 

Rick Simpson, Kanadalı bir bilim adamıdır. 2003 yılında cilt kanseri teşhisi konan Rick Simpson, yaptığı araştırmalar sonucu THC nin kanserli hücreyi öldürdüğünü keşfetmiş ve bunun üzerine çalışmalar yaparak RSO yağını üretmiştir.

 

 

RSO Yağı Kullanımı

 

RSO yağındaki amaç, 90 günde 60 gram RSO yağı tüketmektir. İlk hafta 3 doz olarak, sabah öğle ve akşam bir pirinç tanesinin yarısı kadar kullanılması önerilir. İkinci hafta ve sonrasında her 4 günde bir dozu iki katına çıkarabilirsiniz. 60 gramı tamamladığınızda tedaviniz sonuçlanacaktır.

 

 

Nereden Satın Alırım?

 

RSO yağı dispensarylerde satılmaktadır. Orjinal olduğu bilinen, Rick Simpson’un önerdiği liste içerisindeki ürünler satın alınmaktadır. 60 gramlık bir dozun yaklaşık fiyatı 1600$ dır. Sipariş vermek ve getirtmek için whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan diğer sorular için ise dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp