Revitalash Cosmetics

Revitalash Cosmetics; hekimler tarafından tasarlanan kirpik, kaş ve saç ürünleri üreten ödüllü bir markadır. Dünya çapındaki popülaritesi Türkiye’ye kadar ulaşmıştır. Markanın Amerika’da satılan ürünlerine Türkiye’de ulaşmak istiyorsanız, Amerikasepetim olarak hizmetinizdeyiz. Uzman gümrük müşavirlerimiz sayesinde gümrükle ilgili bir sorun yaşamadan Revitalash Cosmetics ürünlerini Amerika’dan alabilirsiniz. 

 

 

 

Revitalash Cosmetics Hakkında

 

Revitalash Cosmetics, meme kanseri farkındalığının araştırmalarının ve eğitiminin her daim destekçisi olan hekimlerle çalışmaktadır. Bu sebeple ürün içeriğinde güzelliğe, doğallığa önem verilirken sağlığa zararı da göz ardı edilmiyor. Revitalash Cosmetics deyince akla ilk gelen ürün, markayla özdeşleşmiş, patent hakları kendilerine ait olan Curl Effect ® teknolojisi olur. 

 

 

 

 

Curl Effect ® teknolojisi kirpiklerinizin doğal olarak kıvrılmış, kalkmış görünümü almasını sağlar. En çok satan ürünlerden biri olan Curl Effect ® teknolojisi ile bezenmiş RevitaLash ® Kirpik Serumu sayesinde dikkat çekici ve estetik açıdan kusursuz kirpiklere sizler de sahip olabilirsiniz.  

 

 

Revitalash Cosmetics

 

 

RevitaLash ® Kirpik Serumu doğal seyrinde büyüyen kirpiklerin dolgunluğunu, dikkat çekiciliği ve gücünü arttırırken görünümünün de iyileşmesine fayda sağlayarak eşsiz kirpik deneyimi sunar. Bizzat göz hekimleri tarafından geliştirilen RevitaLash ® Kirpik Serumu’nun sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. RevitaLash ® Kirpik Serumu ile birlikte öne çıkan bir diğer ürün ise Revitabrow ® Kaş Bakım Serumu’dur. 

 

 

Revitalash Cosmetics

 

 

Araştırmalara göre kimyasal ve çevresel faktörler, aşırı tüy alma ve şekillendirme ürünleri kaşların yaşlanmasına sebep olur. Tam da bu yüzden doktorlar tarafından Revitabrow ® Kaş Bakım Serumu kaş yaşlanmasına karşın geliştirilmiştir. Revitabrow ® Kaş Bakım Serumu kullanımıyla birlikte daha sağlıklı ve daha göz alıcı kaşlara sahip olabilirsiniz. 

 

 

Revitalash Cosmetics

 

 

Revitalash Cosmetics’in dikkatleri üzerine çekici, en çok satan ürünleri sadece bununla da sınırlı değil. En çok satan ürün listesinde; Kaş sabitleyici jel, kaş bakım serumu, kaş kalemi, göz kalemi, siyah maskara ve primer, nemlendirici göz jeli ve primer, saç kalınlaştırıcı şampuan, saç kalınlaştırıcı bakım kremi, saç güçlendirici köpük yer almaktadır. 

 

 

Revitalash Cosmetics

 

Revitalash Cosmetics Sipariş

 

Revitalash Cosmetics ürünleri kalitesi ve olumlu etkileriyle öne çıkar. Bu tip ürünlerde orjinallik çok önemlidir ve bu nedenle doğrudan markadan alışveriş yapmak daha faydalı olabilir. Amerikasepetim olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanıp bu ürünleri Amerika’dan alabilirsiniz. Amerika’dan ürün satın alırken yaşanan en ciddi sorun, paketin gümrüğe takılmasıdır. Fakat biz ürünlerinizin gümrükten geçeceğinin garantisini veriyoruz. Üstelik kargo fiyatlarımız da son derece uygun. Sizin satın aldığınız ürünlerin gümrük ve kargo işlemleri ile ilgileniyoruz. Yurt dışında geçerli bir kredi kartınız yoksa, ürünlerin siparişini sizin adınıza vermemiz için de hizmet alabilirsiniz. Detaylar aşağıdaki videolarda ve WhatsApp hattımızda.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp