Raw Garden Cartridge

Live Resin THC likitlerde fiyat olarak yüksek ancak en kaliteli ürünleri üreten Raw Garden, dispensary reyonumuzun nadide ürünlerinden. Peki nasıl sipariş vereceksiniz, Türkiye’de nasıl kullanacaksınız biraz bunlara bakalım.

 

 

Raw Garden Hakkında

 

Raw Garden, 2015'ten beri sürekli olarak ödüllü, ‘Clean Green’ sertifikalı kenevir yağları üretmektedir. Raw Garden, yeni teknolojiler ve bitki türleri kullanarak kaliteli ürünler ürettiği için yenilikçi tarımsal uygulamalarda sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Clean Green Sertifikasyon programı, dünya çapında tanınan 1 numaralı esrar sertifikasıdır.

 

 

Kenevir, federal olarak tanınan bir tarımsal ürün değildir, bu nedenle bu, elde edilebilecek organik esrara en yakın olanıdır.  Raw Garden tarafından kullanılan tüm kenevir, Ulusal ve Uluslararası organik ve sürdürülebilir en iyi uygulamalara dayalı olarak yetiştirilir ve işlenir. Bu standartları karşılamak, çiftlikte yalnızca organik ve doğal gübreler, toprak ıslahı ve haşere kontrol yöntemlerinin kullanılması ve işlemede hiçbir zaman yapay içerik, tatlandırıcı veya inceltici kullanılmaması anlamına gelir. Sonucunda tüketiciler yalnızca birinci sınıf bir ürün elde etmekle kalmayıp, aynı zamanda tüketici parasının çevreye duyarlı, sürdürülebilir tarım uygulamalarını desteklediğinden emin olur.

 

 

En iyi kenevir çiçekleriyle kendi tohumlarından ürettikleri ürünlere sahip olan Raw Garden, kenevir bitkisinin tüm özü hala taze ve canlıyken, kurumadan ve doğal tat ve aromalarından herhangi birini kaybetmeden önce hasat edip kullanabilmek için son teknoloji bir Kriyojenik dondurma tekniği kullanır.

 

 

Raw Garden kartuşları ve kalemleri, yalnızca tek kaynaklı kannabinoidler ve esrardan türetilmiş terpenler içerir. Raw Garden, bitkinin benzersiz kannabinoid ve terpen profillerini korumak için hasatta çiçeği kriyojenik olarak hızlı bir şekilde dondurur. Kartuşlar ve kullanıma hazır kalemler yüksek THC içerir ve kenevirin doğal tat ve aromalarını içerir. %100 kenevir yağı ve terpenler içeren bu kartuşlar aynı zamanda da ek bir dolgu, tatlandırıcı ya da katkı maddesi içermez.

 

 

Herkesin damak zevkine uyması açısından yaklaşık 100’den fazla aromaya sahip olan Raw Garden kartuş ve kalemleri, durdurulamaz bir çalışma azmiyle her gün yeni bir aroma çıkartmak için büyük uğraş vermektedirler.

 

 

Raw Garden, yaptıkları kalem ve kartuşların laboratuvar sonuçlarını ne elde edildiğinin ve içeriğinin ne olduğunun tam olarak bilinmesi için, her bir seri piyasaya sürüldüğünde internet sitesinde yayınlanır.

 

 

Raw Garden Cartridge Satın Al

 

İngilizcesi ve tabiri cartridge olan thc likit ürünlerine, siz kullanıcılarımız tüp, atomizer, kartuş gibi çeşitli tabirler kullanabiliyorsunuz. Aslında hepsi aynı. İsterseniz Raw Garden, isterseniz başka bir markanın thc likit ürünleri olsun, dilediğiniz ürünü sizin için sorunsuzca adresinize teslim ediyoruz. Tüm detaylar için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilir, dispensary linkinizi talep edebilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp