PCKT Vapor

Pax, Mighty gibi üst düzey vaporizer markalarının bir diğeri PCKT Vapor’dur. Aklınızdaki `gümrükten geçmez` klişelerini bir tarafa bırakıp, makalemizi inceleyin, sorunsuzca getirtebilmenin keyfini yaşayın.

 

 

PCKT Vapor Hakkında

 

PCKT Vapor, yüksek kaliteli çekiş deneyimleri sunan bir elektronik sigara markasıdır. PCKT 1+, PCKT 2 ve VRTCL modelleriyle ön plana çıkan PCKT Vapor, aynı zamanda kartuş aparatları da sunuyor.

 

 

VRTCL, kenevir yağı kartuşlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmış 510 iplikli bir vapedir. Bu güne kadar piyasaya sürülen pek çok elektronik sigaranın en güzel özelliklerinin bir harmanından yapılan VRTCL, daha ince bir form faktörüne ve birkaç başka iyileştirmeye sahiptir. Tek bir metal bloktan CNC ile işlenir ve bir elektronik sigara için oldukça sağlam bir hissiyat verir.

 

 

Cihaz dahili 380 mAh pil ve beş güç moduna sahiptir. Ayrıca USB-C geçidi ile şarjı yapar ve özel manyetik adaptörler gerektirmez. En yaygın üst ve alt hava akımı 510 kartuşlarıyla uyumludur. Dayanıklı yekpare tasarımının yanı sıra VRTCL, bir yıllık garanti ile birlikte gelir. THC ve CBD kartuşlarıyla da uyumlu olan bu ürün toplamda beş farklı renk seçeneğine sahiptir.

 

 

PCKT 1+, buhar ünitesi ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak için 3 pratik güç modunun yanı sıra dahili yüksek kapasiteli 660 mAh pil barındırır. Otomatik kapanma özelliği ve güvenlik fonksiyonlarıyla açık unutulduğu zamanlarda bile yüksek güvenlik sağlar. Benzersiz manyetik adaptörlere sahip olan PCKT 1+, herhangi bir 51O kartuşunu bir çırpıda hazır hale getirir. 11.5 mm veya daha küçük çaplı kartuşlarla çalışmasının yanı sıra üst ve alt hava akımı kartuşlarıyla da çalışır.

 

 

PCKT 2 ise tıpkı PCKT 1+ gibi buhar ünitesi ve dahili ultra yüksek kapasiteli 660 mAh pile sahiptir. PCKT 1+’den farklı olarak donanım ihtiyaçlarını karşılamak ve doğrudan şarj etmek için 5 pratik güç modu kullanır. Ayrıca ihtiyaç duyulan acil zamanlarda ekstra pil gücü de barındırır. Güvenlik işlevleri oldukça yüksektir ve açık unutulması herhangi bir risk teşkil etmez. Herhangi bir 510 kartuşunu hızlı bir şekilde kullanıma hazır eder. 11.5 mm veya daha küçük çaplı kartuşlarla çalıştığı gibi aynı zamanda üst ve alt hava akımı kartuşlarıyla da çalışır. PCKT VRTCL ile uyumlu olarak, PCKT 2 Bir USB-c şarj portu ve kablosu kullanarak yıldırım hızlı şarj özelliğine sahiptir. Ayrıca 5 seviyeli dokunsal geri bildirim ve LED parlaklığı ile birlikte gelir.

 

 

PCKT Vapor Satın Al

 

PCKT Vapor ürünlerini, ister kendi sitesinden isterseniz alternatif sitelerden sipariş verebilirsiniz. Bu siparişlerinizi verirken her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. İsterseniz Benim için al, isterseniz Paket Oluştur servislerimizle dilediğiniz PCKT Vapor ürününe sahip olabilirsiniz. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınıza dair detayları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp