Pax 3 Vaporizer

En çok tercih edilen vaporizer markalarından Pax’ın son ürünü Pax 3 Vaporizer ürününü sizin için satın alıyor, gümrük işlemlerinizi sorunsuz tamamlıyor, Türkiye’deki adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Pax 3 Hakkında

 

İlk Pax, 2012 yılında iki arkadaş olan James Monsees ve Adam Bowen tarafından piyasaya sürüldü. O zamandan beri, PAX birçok kişi tarafından “buharlaştırıcıların iPhone'u” olarak anılmaya başladı ve yüksek bir marka itibarı yarattı. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket olan Pax Labs’ta çalışan birçok mühendisin, geçmişte, IBM ve Foxconn gibi teknoloji endüstrisindeki şirketlerden geldiği biliniyor.

 

 

İlk Pax'tan bu yana, aynı genel formu koruyan ve her sürümde işlevselliğini önemli ölçüde arttıran iki yeni ürün daha üretildi. En son ürün olan PAX 3, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sektörde baskın bir oyuncu oldu. Yüksek kaliteli buharlaştırıcılar arasında ön plana çıkan Pax 3, akıllı tasarımıyla pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Pax 3, oldukça uzun bir pil ömrüne sahip olmakla beraber, buharlaştırıcı dünyasındaki ilk akıllı cihazlar arasında yer alıyor. Özel mobil uygulamasıyla Pax 3, kullanıcının akıllı mobil cihazı üzerinden rahatlıkla bağlanılarak yönetilebiliyor.

 

 

Basit ama şık tasarımıyla Pax 3, dört santimetre boyunda ve yuvarlak bir dikdörtgen şeklindedir. Kullanıcı, Pax 3’ü eline aldığı zaman son derece rahat, hafif ve iyi hisseder. Ayrıca kolay bir şekilde cebine veya çantasına koyabilir. Yüzeyinde minimalist tasarımını bozacak hiçbir buton bulundurmaz. Bu yönden, dışarıdan bakıldığında Pax 3’ün buharlaştırıcı bir cihaz olduğunu anlamak bile son derece zordur. Özellikle gizlilik seven kullanıcılar için büyük avantaj sağlar. Butonsuz ve minimal yapısıyla Pax 3 üzerinde yer alan tek şey, ön taraftaki ikonik ve bilgilendirici ışıklar ve arkadaki manyetik bağlantılardır.

 

 

Yapı kalitesi yönünden ele alındığında Pax 3’ün sağlam ve yoğun hissettiren eloksallı alüminyumdan üretildiği görülür. Parlak ve mat seçenekleri mevcuttur. Parlak kaplamanın dezavantajı, parmak izi tutmasıdır. Yeni tanıtılan mat tasarımda ise hiçbir şekilde parmak izi çıkmaz.

 

 

Dudak algılama teknolojisine sahip olan Pax 3, kullanıcının arka arkaya çekişler yapıp yapmadığını veya çekişler arasında ne kadar zaman beklediğini bilir. Buharlaştırıcı, kullanıcının vaping stiline en uygun ve verimli olacak şekilde çalışmak için gerçek zamanlı ayarlamalar yapar. Ayrıca buharlaştırıcı titreşerek çeşitli durumları kullanıcıya bildirir. Örneğin, ayarlanan sıcaklığa ulaşıldığında ve vapinge hazır olduğunda cihaz tarafından gönderilen titreşimle kullanıcı uyarılır. Bazı uyarılar ise ışıklarla yapılır.

 

 

Pax 3 Satın Al

 

Pax 3 vaporizer siparişlerinizi Benim İçin Al servisimizle kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Amerika’da ister kendi sitesinden, isterseniz satışı yapılan bir başka siteden siparişinizi aşağıdaki şekilde verebilirsiniz.

 

 

Eğer ben Amerika’dan satın alabilirim, size göndersem bana teslim eder misiniz diye soruyorsanız, buna da cevabımız evet. Nasıl yapabileceğinize dair videoyu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Diğer Konular
whatsapp