BLOG YAZILARI

- Olight

Doğa aktivitelerini keyifli hale getiren Olight ürünlerinin tedarik, gümrük işlemleri ve teslimat süreçlerinde sizler için çalışarak adreslerinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Ürün bilgilerini ve kullanım alanlarını makalenin devamını okuyarak keşfedebilirsiniz. 

 

 

 

Olight Hakkında

 

Amerika kökenli bir şirket olan Olight’te, aydınlatma ana ürünlerinin yanı sıra birçok kamp malzemesi de bulunmaktadır. Olight hem estetik görünümlü hem de kaliteli el fenerleri, baş ve masa fenerleri, bıçak, çakı, bisiklet ışıkları ve daha birçok ürün çeşitliliğini barındırmaktadır. 

 

 

 

 

Taşınabilir aydınlatmalar, taktik aydınlatmaları, kamp ve mekân aydınlatmaları, avcılıkta kullanılan aydınlatmalar ve profesyonel arama çalışmalarında kullanılan aydınlatmalar olmak üzere 5 farklı kategoride ürünleri bulunan Olight, aynı zamanda pil, kordon, kılıf, şarj kablosu gibi aksesuarların da bulunduğu bir markadır.

 

 

Olight 

 

 

Uzun pil ömürleri bulunan ışıklarda ve fenerlerde, tercih edilen kategoriye göre ışık yoğunluğu ve görüş uzaklığı değişkenlik göstermektedir. Kamp ve avcılık keyfini renkli ve kaliteli Olight aydınlatmaları ile arttırmak mümkündür. Şarj edilebilir pilleri ve yanınızda taşıyabileceğiniz şarj etme kutuları sayesinde kesintisiz aydınlatma sağlamak oldukça kolaydır. Aydınlatmalarda gözlere zarar veren renklerde ışıklar kullanılmamaktadır. Bahçeleri süsleyecek kırmızı, turuncu, mor, beyaz ve siyah renklerde dekoratif aydınlatmalar da bulunmaktadır.  

 

 

Olight

 

 

Doğa aktivitelerinin kurtarıcıları kafa fenerleri, konforlu yapısıyla en çok tercih edilen aydınlatmalar arasındadır. Aynı zamanda profesyonel sürücüler için bisiklete takılan aparatları ile birlikte bisiklet ışıkları da gece sürüşlerinde yardımcı rolündedir. Fenerlerin özellikleri arasında zamanlayıcı modu da bulunmaktadır. 3-9 dakika sürelerinde kendi kendine kapanan fenerler ile pil ömrü desteklenmektedir. Küçük fenerleri asmak için renkli Olink aparatları, acil şarj için küçük ebatlı Oport adaptörleri, birden fazla Olight ürününü şarj etmek için çoklu şarj Omino istasyonları gibi yan ürünler de oldukça rağbet görmektedir.  

 

 

Olight

 

 

Aydınlatmalarda kullanılan pil sayıları, pillerin aralıksız kullanımda maksimum çalışma süreleri gibi detayları ürün açıklamalarında bulmak mümkün. Ayrıca Olight ürünlerinin tamamı 2-5 yıl aralığında garantili ürünlerdir. 

 

 

Olight

 

Olight Satın Al

 

Olight’in çeşitli aydınlatma ve aksesuarlarını temin edebileceğiniz çevrimiçi alışveriş sitesinin yanı sıra sizler için sunduğumuz servislerden de yararlanabilirsiniz. Bu servisler ürün siparişlerini gümrüğe takılma riskini ortadan kaldırarak sizlere sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Dilerseniz linkini gönderdiğiniz ürünü Benim İçin Al hizmeti kullanarak edinebilir, dilerseniz de satın alma işlemini tamamladığınız ürünü Paket Oluştur hizmetini kullanarak edinebilirsiniz. Benim İçin Al ve Paket Oluştur hizmetlerinin tüm detaylarına aşağıdaki videolardan ulaşabilirsiniz.  

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.