Nordstrom Alışveriş

Amerikasepetim üzerinden Nordstrom giyim ve aksesuar ürünlerini satın alabilir ve hızlı bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Gümrük ve kargo uygulamalarının üstlenildiği, vergi ödemelerinin yapıldığı bir sipariş için Amerikasepetim hizmetlerini kullanabilirsiniz. Servislerimizi ve Nordstrom ürünlerini incelemek için yazının devamına göz atabilirsiniz.   

 

 

 

Nordstrom Alışveriş Hakkında

 

1901 yılında kurulan, köklü bir marka haline gelen ve dünya genelinde popülerliği olan Nordstrom bir hazır giyim firmasıdır. Giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, çanta ve aksesuar ürünleri de ürün segmenti içerisinde yer almaktadır. Kadın, erkek ve çocuk ürünleriyle beraber geniş bir ürün portföyüne sahip Nordstrom, özellikle ayakkabı tasarımlarıyla oldukça gelişmiş ve ünlenmiştir.

 

 

 

 

Klasik, şık ve spor tarzlarda ürünler üreten Nordstrom, kaliteli ve güncel modaya uygun tasarımlar kullanmaktadır. Nordstrom üzerinden hem kendi markasına ait ürünleri hem de The North Face, Kanken, Nike gibi markalara ait ürünlerin satışları mevcuttur. Yeni bahar ve yaz sezonunda birbirinden özel tasarımların yer aldığı koleksiyonlar bulunmaktadır. 

 

 

Nordstrom Alışveriş

 

 

Dış giyim ürünlerinin yanı sıra iç giyim ürünleri de Nordstrom ürün çeşitleri arasında bulunmaktadır. Ev dekorasyon ve yaşam aksesuarları, spor giysiler, cilt bakımı ve makyaj malzemeleri, tasarım giyim ürünleri gibi pek çok yan ürünü bulunan Nordstrom’da her zevke hitap eden hazır giyim ve aksesuarlar bulmak mümkündür. 

 

 

Nordstrom Alışveriş

 

 

Nordstrom aksesuar ürünleri kadınlar ve erkekler saat ve takılardan oluşmaktadır. Gümüş, altın ve inci gibi materyallerden üretilen mücevherat takıların da satışları mevcuttur. Eera, John Hardy, Spinelli Kilcollin ve benzer markalara ait takıları Nordstrom’da bulmak mümkündür.

Nordstrom Alışveriş

 

 

Genç ve çocuk kıyafetleri için de geniş bir ürün yelpazesi bulunan markanın eşofman takımları, kot ceketleri, unisex aksesuarları ve sweatshirtleri ön plandadır. Bunların yanı sıra plaj giyim ürünlerinden mayo, bikini ve şortları da Nordstrom ürünleri arasındadır. Uygun fiyatlı bir marka olan Nordstrom, kaliteli ve yüksek fiyatlı ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir. Nordstrom ev aksesuarları, kozmetik ve parfümeri hazır giyim, spor giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir firmadır. 

Nordstrom Alışveriş

 

Nordstrom Alışveriş

 

Yurt dışı alışverişlerinin güvenilir adresi Amerikasepetim  ile birlikte Nordstrom giyim ve aksesuar siparişleri oluşturabilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin Al servis kanallarıyla beraber hem gümrük işlemlerini hem de vergi ödemelerini tamamlayabilir, kargonuzun pratik bir şekilde adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizin satın alma süreçlerini yönetebileceğiniz Amerikasepetim  hizmetleriyle ürünlerinizi gümrüğe takılma sorunlarıyla karşılaşmadan temin edebilirsiniz. Aşağıdaki videolardan hizmetlerimizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp