Mutha Türkiye

Annelerin sağlıklı, kaliteli ürünleri, makul fiyatlara Türkiye’de bulamamaları artık kabul edilen bir gerçek. Ancak Amerikasepetim olarak Mutha gibi mükemmel markaları, sizin için, üstelik gümrük işlemlerinizi de tamamlayarak adresinize teslim ediyoruz. Devamı makalemizde.

 

 

Mutha Hakkında

 

Mutha, hamileler ve yeni doğum yapmış anneler için pek çok sağlıklı ürün sunan bir markadır. Hamilelik sürecinde alınan kilolar ve vücuttaki bozulmalar, doğum sonrası her kadının kurtulmak istediği olumsuzluklardır. Mutha, yalnızca sağlık değil aynı zamanda güzellik ve estetik konusunda da yeni annelerin en büyük yardımcısı konumunda.

 

 

İyi bir anne olmak ve bebeğe en iyi şekilde bakabilmenin ön koşulu öncelikle kendine doğru bakabilmektedir. Kendi bedeninde, kendinden emin ve güçlü hissetmek, başka bir hayata bakabilmek ve büyütebilmek konusunda büyük önem taşır. Mutha, tüm cilt sorunlarının yanı sıra özellikle yeni annelerin korkulu rüyası olan çatlaklarla başa çıkmak konusunda da en büyük yardımcıdır.

 

 

Mutha ürünlerini satın alan her kadın yalnızca kendisine değil aynı zamanda Mutha’nın sosyal sorumlulukları kapsamında Afrika ve Asya’daki yardıma ihtiyacı olan annelere de iyilik yapmış oluyor. Bu sayede dünyayı hem kendisi hem de başka insanlar için daha iyi bir yere dönüştürmeye katkıda bulunuyor.

 

 

Mutha, oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle çok sayıda probleme çözüm sunuyor. Mutha ürünlerinin yapımında doğrudan doğanın kendisinden ilham alınıyor. Pek çok güzellik ürünü hamilelerin kullanımı için sakıncalıdır. Mutha ise doğrudan hamilelere ve yeni annelere hizmet vermeye yönelik misyonuyla, en doğru ve doğal ürünleri bir araya getiriyor. Kakao yağından Shea fındık yağına, mango yağından aloe yağına, avokado yağından Hindistan cevizi yağına, kuşburnu yağından üzüm çekirdeği yağına, balmumundan karnauba mumuna, greyfurt yağından portakal esansiyel yağına, jojoba yağından tatlı badem ve zeytinyağına, A vitamininden C, E ve K vitaminine kadar pek çok doğal besin Mutha ürünlerinde kullanılıyor.

 

 

Antioksidanlar, yağ asitleri ve folik asit özellikle hamile ve yeni doğum yapmış kadınlar için son derece elzemdir. B9 vitamini olarak da bilinen folik asit, cildin doğal güzelliğinin korunmasında hayati bir role sahiptir. Antioksidanlar ise cildi serbest radikallere karşı koruyan yapılarıyla hem sağlık hem de güzellik açısından büyük öneme sahiptir. Tahrişi engelleyen ve pürüzsüzlüğü arttıran yapısıyla antioksidanlar, özellikle de hamilelik sonrasında daha da önemlidir.

 

 

Mutha Sipariş

 

Mutha ürünleri, kendi sitesinde ve lüks bazı websitelerde satılıyor. Bu da demek oluyor ki ister siz satın alıp, size vereceğimiz Amerika adresinize gönderin, isterseniz de `ben uğraşmak istemiyorum, benim için siz alın` diyerek, bize aldırın. Sonrasında tüm kontrol, sevkiyat, gümrük işlemlerinizi yaparak adresinize teslim edelim, sanki Türkiye’den sipariş vermiş gibi. Sadece Mutha değil, dilediğiniz başka ürünleri de sipariş verebilir, paketlerinizi birleştirebilirsiniz. Aklınıza takılanlar için Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilir, servislerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki videolarımızı izleyebilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp