BLOG YAZILARI

- Mutha

Mutha firması birbirinden farklı bakım ürünlerini üreten bir marka olmanın yanı sıra, vücudunuzun bakım ihtiyacını karşılayan mucizevi ürünler sunar. Doğal özlerle el ettiği bakım sabunları ve yağları ile vücudunuzun istediği rahatlama ve ferahlama hissini yaratan eşsiz ürünlerin yaratıcısıdır. Amerikasepetim sayesinde markanın ürünlerine, doğrudan Amerika üzerinden sahip olabilirsiniz. Güvenli bir şekilde satın alıp gümrükte takılma riski yaşamadan ürünler size ulaşır. Detaylı bilgi yazının devamında mevcuttur. 

 

 

 

Mutha Hakkında

 

Mutha, organik ürünleri bitkisel hammaddeler ile harmanlayarak cilt ve vücut için bakım ürünleri üretir. İçeriğinde kullandığı bitkileri özenle yetiştiren ve hasat zamanında toplayan Mutha, özellikle kadınların günlük bakım rutinlerini karşılayacak faydalı ürünler yaratır. Özellikle içeriğinde doğal ürünler kullanması, cilde ve vücuda herhangi bir alerjen etki yaratmayacak veya en az şekilde etken olacak ürünleri imal eder. Mutha doğal ürünleri ile cilde zarar vermez, cildin nefes almasına ve içeriğindeki vitaminler sayesinde hücrelerin yenilenip sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildin bakımı için tercih edilen Mutha ürünleri bakım rutinlerinin vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir. 

 

 

 

 

Vücut ürünlerinin içerikleri kullanıcıların sağlığı için çok önemlidir. Mutha firması, ürettiği tüm ürünlerin kalite kontrol ve sertifikalandırma süreçlerini kusursuzca yönetir. Laboratuvarda denenen ve onaylanan cilt bakım ürünleri ambalajlanarak sertifikalı bir şekilde müşteri satışına sunulur. Ürünler üretilirken kullanılan malzemeler atık depolarına gönderilerek geri dönüşüme de katkı verir. Mutha firması karbon ayak izinin azaltıldığı çalışmalara imza atmakta ve dünyaya katkı sağlamaktadır.

 

 

Mutha

 

 

Mutha cilt bakım ürünlerinin özellikleri şu şekildedir;

  • Cilt kremleri yaşlanma etkilerini ortadan kaldırarak doğal bir görünüm kazanılmasını sağlar.
  • Göz çevresine kullanılan bakım kremleri kaz ayağı izlerinin önlenmesi için hücreleri yeniler.
  • Vücut ve yüz sabunları, cildin sebumunu dengeleyerek yumuşak bir deri kazanılmasını sağlar.
  • Ciltteki renk eşitsizliklerinin giderilmesi için vitamin serumu içerir.
  • Saç bakım ürünleri herkesin saç tipine uygun olarak üretilir ve bitkisel içeriklidir.

Mutha firmasının en önemli diğer özelliği de ürünlerinin onaylı ve güvenilir olmasıdır. Bu sayede yüzlerce müşteriye kullanım sağlanır. 

 

 

Mutha

 

 

Günlük bakım her kadının rutin olarak yaptığı bir aktivitedir. Bu nedenle cilt tipine uygun ve zararsız ürünlerin kullanılması gerekir. Mutha Firması, tüp cilt tiplerine uygun ürettiği kaliteli ürünleri sayesinde kadınların bakım rutinlerinin birer parçası olmaya devam ediyor. Amerika’da üretilen ve satılan Mutha marka ürünler tüm dünyaya yayılmaya ve tercih edilmeye başladı.

 

 

Mutha

 

Mutha Türkiye

 

Mutha firmasının doğal içerikli ve kaliteli ürünlerine ulaşmak Amerikasepetim  ile çok kolay. Amerika’dan satın aldığınız ürünleri kapınıza kadar, uygun fiyatlı kargo hizmetimiz ile getiriyoruz. Üstelik tüm gümrük işlemleri, taşınma ve belge düzenlenme süreçlerini de sizin için için kolaylaştırıyoruz. Ürünler ve alışveriş süreci hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için WhatsApp iletişim hattımızı da kullanmanız mümkün.

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.