Lost Farms Gummies

Lost Farms Gummies’in yenilebilir ve yasal esrar ürünlerini denemek için Amerikasepetim servislerini tercih ederek yurt dışı alışverişinizi güvenli bir hale getirebilirsiniz. Hem gümrük uygulamalarını hem de vergi işlemlerini sizler için tamamlayan hizmet çeşitlerimizi öğrenmek için makalenin devamını okuyabilirsiniz. 

 

 

 

Lost Farms Gummies Hakkında

 

Kristi Knoblich Palmer ve Scott Palmer tarafından 2010 yılında kurulan Lost Farms Gummies markası, yasal esrar üretimi ve satışlarını gerçekleştirmektedir. Birinci sınıf kalitede esrar üretimlerini yenilebilir gıda ürünleri ile birleştirerek geniş bir ürün portföyü oluşturan marka, geniş müşteri kitlesine sahiptir. Yenilebilir ürünlerin tamamı doğal aromalı içeriklere sahiptir. Lost Farms Gummies yenilebilir esrarları farklı yapılarda satışa sunulmaktadır:

Yüksek standartlarda yetiştirilen esrarlar, ürünlerin içerisinde 5 mg miktarında bulunur. Ürün içeriklerinde yapay tatlandırıcı ve alerjen bileşenler yer almamaktadır. Kullanılan aromalarından bazıları:

 

 

 

 

Kiva ürünler etkisini 2 saat içerisinde göstermeye başlar. Lost Farms Gummies esrarları dinlendirici etkisi için, ruh halini ve duygu modunu yükseltmek, rahatlamak ve mutlu hissetmek için kullanılabilmektedir. Ürünlerin hem farklı formları hem de çeşitli aromaları sayesinde tüketilmesi oldukça keyiflidir. 

 

 

Lost Farms Gummies

 

 

%100 canlı reçineler ile hazırlanan Lost Farms Gummies Kiva ürünleri, taze toplanmış haliyle yenilebilir kıvama getirilene dek işlenir. Yenilebilir Kiva’lar zengin aromaları ve minimal paketlemeleri ile hem her zevke hitap eden tatları hem de kolay taşıma açısından konforludur. Ürünlerin içeriğinde bulunan esrar miktarı ile kendi deneyiminizi kontrollü attırmanız mümkün kılınmıştır. 

 

 

Lost Farms Gummies

 

 

Kiva markasının alt kategorileri Lost Farm, Petra, Terra ve Camino’dur. Petra Terra ve Camino markaları CBD ve THC aktif maddeleri içerirken sadece Petra CBN aktif maddesi içermektedir. 

 

 

Lost Farms Gummies

 

 

Lost Farms Gummies web sitesinde yapılacak alışverişlerde 21 yaş sınırlaması bulunmaktadır. İlk siparişe özel %20 indirim uygulanmaktadır. Markaya ait ürünler Hawaii, Arizona, Illionis, Michigan ve California eyaletlerinde bulunan dağıtım merkezlerinde ve belirli dispanserlerde satılmaktadır.

 

 

Lost Farms Gummies

 

Lost Farms Gummies Türkiye

 

Amerikasepetim hizmetlerini seçerek dilediğiniz Lost Farms Gummies Kiva ürününü tedarik edebilirsiniz. Paket Oluştur ve Benim İçin  Al servislerinden oluşan sipariş türlerinde tüm vergi işlemleri ve gümrük uygulamaları Amerikasepetim tarafından tamamlanmaktadır. Sipariş etmek istediğiniz Kiva ürününün linkini bize ulaştırdıktan sonra, vergilerin de dahil olduğu satın alma ücretini ödemeniz halinde alışveriş süreciniz başlar. Hizmetlerimiz aracılığıyla satın alınan ürünler adresinize güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Aşağıda yer alan videolardan servislerimizin detaylarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp