Leonor Greyl Ürünleri

Fransa'nın önde gelen saç bakım markalarından Leonor Greyl, artık saçlarına özen gösteren Türk kadınlarının da hizmetinde. Amerikasepetim olarak biz de Leonor Greyl siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyoruz. 

 

 

 

Leonor Greyl Ürünleri hakkında

 

1968 yılında Paris’te kurulan Leonor Greyl bir saç bakım markasıdır. Galenik mühendislerin bilgi birikimlerini, botanik bahçelerindeki bitkilerle birleştirmesi sonucu ortaya Leonor Greyl markasının ürünleri çıkmıştır. Ürünlerin hammaddeleri akasya balı özü, hindistan cevizi, limon, copra yağı, bambu bitkisi, kinoa tohumu, mangogo fındık yağı, proteinler ve çeşitli bitki özlerinden oluşmaktadır. 

 

 

 

 

Ürün ambalajlarında geri dönüştürülebilir maddeler kullanılmaktadır. Ürünlerin tamamı sürdürülebilir ve çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmez. Ürünlerde son kullanma tarihi bulunmamaktadır. 

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

 

SLS, sodyum klorür, paraben ve silikon içermeyen Leonor Greyl ürünleri, bu sebepten benzer türdeki şampuanlar gibi köpürmemektedir. Daha önce kullanılan markalardan Leonor Greyl ürünlerine geçildiğinde saçlarda kuruma görülebilmektedir. Saçların yeni ürüne alışması 1-2 haftayı bulabilmektedir. 

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

 

Tüm saç türlerine ve yapılarına göre ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

 

Çok fazla yıpranmış saçlar için, set halinde tedavi kitlerinin de satışı vardır. Saç yapısına uygun ürünleri ve saçların tedaviye ihtiyacının olup olmamasını öğrenmek için internet sitelerinde bulunan “Saç Analizi”ni yapabilir veya saç bakım danışmanları ile görüşülebilir.  

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

 

Ürünlerin direkt olarak büyük boylarını satın almak yerine, denemek için numune şeklinde satılanları tercih edilebilir. Ürünlerin kolay taşınabilmesi için seyahat boyları da bulunmaktadır. Her ürünün kullanım şekli ve metodu ürün açıklamalarında detaylı bir halde belirtilmiştir. Leonor Greyl’ de bulunan hediye çekleri, armağan olarak satın alınabilmektedir.  

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

 

Leonor Greyl markasına ait ürünler, Amerika ve Kanada’ da satılmaktadır. Anlaşmalı kaplıcalar, marketler ve mağazalardan edinilebileceği gibi, şahsi web sitelerinden ve anlaşmalı web sitelerinden satın almak da mümkündür. 

 

 

Leonor Greyl Ürünleri

 

Leonor Greyl Satın Al

 

Amerikasepetim ile Leonor Greyl Ürünlerini satın almak çok kolay. Benim için al veya Paket oluştur seçeneği ile dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Detayları aşağıdaki videolarımızda izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp