Lasermax Rod Laser

Türkiye’de bulamadığınız ara parçaları sizin için kapınıza kadar getiriyoruz. Lasemax Rod Laser ürünü ve diğer hangi parçaları getirebileceğinizi aşağıdaki yazımızdan ve bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 

 

Lasermax Rod Laser Hakkında

 

LaserMax ürünleri, ev savunması, kişisel koruma ve eğitim kullanımı için kapsamlı bir birinci sınıf lazer nişangah serisi sunarak, minyatür lazer sistemlerinde dünya lideri haline gelmiştir. LaserMax, lazer teknolojisinde önemli fikri mülkiyet geliştirmiştir ve bu durum kapsamlı bir IP portföyü ile sonuçlanmıştır. Lasermax şirketi, yakın zamanda 1923’te kurulmuş olan ve geçmişi hava tabancası endüstrisine dayanan Crosman Corporation tarafından satın alınmıştır. Crosman, Compass Diversified Holdings Inc.'in bir yan kuruluşudur. Bugun Crosman, havalı tabancalar, havalı tabanca mühimmatı ve sarf malzemelerinde dünya birincisidir.  Airsoft'un yanı sıra, CenterPoint markası altında ateşli silah optikleri ve okçuluk ürünlerini içeren çeşitlendirilmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

 

Beretta&Taurus

 

Yeşil Beretta&Taurus ve kırmızı Beretta&Taurus olmak üzere ikiye ayrılır. 92 ve 96, M9, M9A1, M9A3 ve Taurus PT92, PT99, PT100 ve PT101 tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-1441G, gelişmiş hedef tespiti için fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu yeşil ve kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirir.

 

 

Glock

 

Gelişmiş hedef tespiti için fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu yeşil&kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirir. Silah yapımına veya özel aletlere ihtiyaç duymadan kullanıcı tarafından kolayca monte edilen lazer, uçak sınıfı alüminyum ve orijinal Wolff yayları dahil olmak üzere sağlam, hassas bileşenlerle yapılmıştır.

 

 

 

Sig

 

9 MM P226, P228, P229, .40S&W/.357SIG P226 ve p220 gibi modeller için kırmızı lazerli sig, P365 / P365XL modelleri için ise yeşil lazerli sig seçenekleri bulunmaktadır.

 

 

Heckler&Koch

 

Heckler & Koch VP9 tabancalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-HKVP9, gelişmiş hedef tespiti için H&K'nın fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirmektedir.

 

 

Lasermax Rod Laser Satın Al

 

Lasermax Rod Laser ürünü LaserMax kendi sitesinde satılmaktadır. İsterseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak Türk kredi kartınızla da alabilirsiniz. Dilerseniz de Benim İçin Al servisimizi kullanarak bize satın aldırabilirsiniz. Her iki durumda da tüm gümrük işlemlerinizi sizin için sorunsuzca gerçekleştirecek, siparişlerinizi kapınıza güvenli olarak teslim edeceğiz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp