BLOG YAZILARI

- Lasermax Rod Laser

Türkiye’de bulamadığınız parçaları Amerikasepetim olarak sizin için tedarik ediyoruz. Lasermax ürünlerini kolay bir şekilde sitemizden temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi yazının devamında sizi bekliyor.

 

 

Lasermax Rod Laser Hakkında

 

LaserMax ürünleri, ev savunması, kişisel koruma ve eğitim kullanımı için kapsamlı bir birinci sınıf lazer nişangah serisi sunarak, minyatür lazer sistemlerinde dünya lideri haline gelmiştir. LaserMax, lazer teknolojisinde önemli fikri mülkiyet geliştirmiştir ve bu durum kapsamlı bir IP portföyü ile sonuçlanmıştır. Lasermax şirketi, yakın zamanda 1923’te kurulmuş olan ve geçmişi hava tabancası endüstrisine dayanan Crosman Corporation tarafından satın alınmıştır. Crosman, Compass Diversified Holdings Inc.'in bir yan kuruluşudur. Bugun Crosman, havalı tabancalar, havalı tabanca mühimmatı ve sarf malzemelerinde dünya birincisidir.  Airsoft'un yanı sıra, CenterPoint markası altında ateşli silah optikleri ve okçuluk ürünlerini içeren çeşitlendirilmiş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

 

Beretta&Taurus

Yeşil Beretta&Taurus ve kırmızı Beretta&Taurus olmak üzere ikiye ayrılır. 92 ve 96, M9, M9A1, M9A3 ve Taurus PT92, PT99, PT100 ve PT101 tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-1441G, gelişmiş hedef tespiti için fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu yeşil ve kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirir.

 

Lasermax Rod Laser

 

Glock

Gelişmiş hedef tespiti için fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu yeşil&kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirir. Silah yapımına veya özel aletlere ihtiyaç duymadan kullanıcı tarafından kolayca monte edilen lazer, uçak sınıfı alüminyum ve orijinal Wolf yayları dahil olmak üzere sağlam, hassas bileşenlerle yapılmıştır.

 

Lasermax Rod Laser

 

  • Glock 43/43X/48 tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-G43G,
  • Glock 19 (Gen5), Glock 19 MOS (Gen5) ve Glock 19X ve Glock 45 tabancalarda kullanım için özel olarak tasarlanan LMS-G5-19G,
  • Glock 20 (Gen4), Glock 21 (Gen4) ve Glock 41 (Gen4) tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-G4-1151G
  • Glock 20, 20SF, 21 ve 21SF tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-1151G
  • Glock 22 (Gen4), Glock 31(Gen4) ve Glock 35 (Gen4) tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-G4-22G
  • Glock 17 (Gen4) ve Glock 34 (Gen4) tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-G4-17G
  • Glock 17, 22, 31 ve 37 tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-1141G
  • Glock 19 (Gen4) tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-G4-19G
  • Glock 19, 23, 32 ve 38 tabancalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-1131G

 

Sig

9 MM P226, P228, P229, .40S&W/.357SIG P226 ve p220 gibi modeller için kırmızı lazerli sig, P365 / P365XL modelleri için ise yeşil lazerli sig seçenekleri bulunmaktadır.

 

Lasermax Rod Laser

 

Heckler&Koch

Heckler & Koch VP9 tabancalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan LMS-HKVP9, gelişmiş hedef tespiti için H&K'nın fabrika yay kılavuzu tertibatını yüksek yoğunluklu kırmızı lazer nişan sistemi ile değiştirmektedir.

 

Lasermax Rod Laser

 

 

Lasermax Rod Laser Türkiye Satış

Dilediğiniz Lasermax ürünü Amerikasepetim aracılığı ile evinize kadar getirebilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.