Juul Cihaz ve Pods Hakkında

Artık yıl oldu 2021 ve sürekli yeni teknolojiler hayatımıza giriyor. Klasik tütün sigaraları da hayatımızdan çıkıyor. Kim ister kötü kokmak, sararmak, dişlerinin zarar görmesini. Buna alternatif olarak çıkmış dünyanın en çok satan elektronik sigarası Juul bugünkü konumuz.

 

 

Juul Hakkında

 

Juul ürünleri, geleneksel sigaralardan uzaklaşmak isteyen yetişkin sigara içiciler için tasarlanmış olağanüstü bir nikotin deneyimi sunar. Alternatif yöntemlerden biri olan elektronik sigara markalarından Juul, Juul Pods ve cihazı ayrı ayrı satar.

 

 

Juul cihazları basit yapılarıyla dikkat çeker. Düğme veya anahtar olmayan cihazlara, sadece bir Juul Pods yerleştirerek kullanmaya başlanabilir. Düzenlenmiş sıcaklık kontrolleri sayesinde geçiş yapmak isteyen yetişkin sigara kullanıcıları için idealdir. Juul,bir yıllık cihaz garantisi sunar. Cihazınızı şarjlı tutmak, Juul'un kullanım rahatlığını artırmaya yardımcı olur. Bataryası sayesinde Juul cihazı hızlı bir şekilde şarj olur ve tam şarj, yaklaşık bir JuulPods'u bitirecek kadar dayanır. Cihazın tam şarj süresi yaklaşık 1 saattir.

 

 

Juul cihazının yapısına bakıldığında, batarya kullanım ömrünü gösteren bir gösterge ışığı içerir. Ayrıca cihaz, Juulpods'u yerleştirdiğiniz bir açıklık ve alt kısımda, cihazı USB Şarj Yuvasına bağlamaya yarayan şarj girişi bulundurur. Juul cihazı, stres testine tabi tutulmuş bir pil, tescilli bir sıcaklık düzenleme teknolojisi ve kullanımda olduğunu belirleyen bir dizi sensör içerir.

 

 

Juul Pods Hakkında

 

Juul Pods, tatmin edici bir deneyim yaratan tescilli bir nikotin içeren e-sıvı formülasyonu olan tek kullanımlık, yeniden doldurulamayan bir kartuştur. JUUL Pods'lar yeniden doldurulamaz, bu yüzden yeni bir tane takmadan önce JuulPod'unuzu bitirmenize gerek yoktur. Sadece istediğiniz aromayı ve nikotin gücünü seçerek kullanabilirsiniz.

 

 

Benzoik asit haricinde Julul Pods'da birkaç farklı bileşen daha bulunur. Juul Pods'da kullanılan propilen glikol ve gliserin, görünür bir buhar oluşturmak için kullanılan berrak bir sıvılardır. Piyasadaki e-sıvıların çoğu propilen glikol içerir. Benzoik asit, nikotin tuzları formülasyonunun bir parçası olarak nikotin ile birleştirildiğinde sigara benzeri bir tatmin sağlamaya yardımcı olan bir bileşendir.

 

 

Juul Satın Al

 

En büyük problem, Türkiye’de bir çok popüler ürünün olduğu gibi Juul’ün de sahtelerinin olması. Elinde patlayanlar, iki günde bozulanlar gibi birçok sorunla karşı karşıya kalıyor kullanıcılar. Peki Amerikasepetim olarak biz ne yapıyoruz. Juul’ün kendisinden, kendi sitesinden sizin için satın alarak gönderim yapıyoruz. Üstelik gümrük işlemlerinizi de biz yaparak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Bir deneme siparişi vererek sürecin nasıl işlediğini görebilirsiniz. Juul cihaz satın al linkimize tıklayarak, sizin için oluşturduğumuz kolay satın alma linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Juul Pods Satın Al

 

Tabii ki juul cihazı alarak bitmiyor. Juul Pods’larınızı satın almanız gerekiyor. Bununla ilgili Türkiye’deki kullanıcılarımızın en büyük iki şikayeti ya ürün bulunamaması ya da sahte olması. Merak etmeyin Amerika’da Juul Pods her daim var ve sipariş verilebilir seviyede. Size Juul Pods linkini de buraya bırakıyoruz. Juul Pods Variety Pack ürününü bu linkten satın alabilirsiniz. Bunun dışında bir juul pods tercihiniz varsa da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için Whatsapp hattımızda sizi bekliyor olacağız.

 

Diğer Konular
whatsapp