Gucci Türkiye

Modanın ikonik markalarından Gucci’nin dergilerde görüp de Türkiye’de bulamadığınız, orjinalliğinden şüphe ettiğiniz yerlerde satılan ya da fahiş fiyatlarıyla karşılaştığınız ürünlerini gümrük sorunu yaşamadan, makul rakamlarla, üstelik hem yeni hem de eski koleksiyonları bulabileceğiniz bir platforma hoş geldiniz.

 

 

Gucci Hakkında

 

Stil, zarafet, sofistike ve lüks denildiği zaman dünyada akla gelen ilk markalar arasında yer alan Gucci, 1921 yılında Guccio Gucci tarafından İtalya’nın Floransa kentinde kuruldu. İlk kurulduğu zamanlar yalnızca el yapımı yüksek kaliteli deri ürünleri üreten marka, günümüzde moda dünyasının en büyük otoritelerinden birisi haline gelmiştir. Gucci, kurulduğu ilk günden bu yana ürün yelpazesini oldukça genişletmiş olsa da ana ürünleri olan kemer, çanta ve ayakkabılarla ön plana çıkıyor.

 

 

Günümüzde Gucci logosu, lüks markalaşma açısından belki de en tanınan logo olarak kabul edilebilir. Başta kemer olmak üzere Gucci sembolü barındıran pek çok ürün dünya çapında ciddi talep görüyor. Gucci logosunu tasarlayan kişi, moda evinin kurucusu Guccio'nun oğlu Aldo Gucci’dir. 1933 yılında logoyu iki G harfi kullanarak tasarlayan Aldo, babası Guccio Gucci'nin baş harflerine doğrudan atıfta bulunmuştur. Günümüzde Gucci logolu bir kıyafet giymek veya eşya taşımak yaygın bir şekilde lüks ve statü ile özdeşleştiriliyor.

 

 

Bambu saplı çantalar 1947'de üretildi ve günümüzde hala Gucci tarafından üretilen ürünler arasındaki yerini koruyor. Bambu, savaş sırasında İtalya'ya kolayca ithal edilebilecek tek malzemelerden biri olduğu için popüler hale gelse de İngiltere Prensesi Diana tarafından Gucci bambu saplı çantanın kullanılması o dönemde çantanın popülerliğini katladı.

 

 

1970’li yıllarda Gucci, ilk parfüm ürününü tanıttı ve dünya çapında pek çok ülkede yaygın bir şekilde şubeler açtı. Günümüzde Gucci hala çok sayıda giyim eşyasının yanı sıra parfüm üretimi de yapıyor. Etkili, yenilikçi ve ilerici olan Gucci, modaya tamamen modern bir yaklaşım sergiliyor. Eklektik, çağdaş ve romantik Gucci ürünleri, İtalyan işçiliğinin zirvesini temsil eder ve kalitesinin yanı sıra detaylara gösterdiği özen eşsizdir.

 

 

Gucci, Kering grubunun bir parçasıdır. Küresel çapta bir lüks ürünler şirketi olan Kering, moda, deri, mücevher ve saatler alanında bir dizi ünlü moda evinin sahibi konumundadır. Günümüzde dünya çapında 400’ü aşkın şubeye sahip olan Gucci, Türkiye’de de hizmet veriyor. Gucci Türkiye, İstanbul Sarıyer İstinye Park AVM’de bulunan lüks merkeziyle Türkiye içi faaliyetlerine devam ediyor.

 

 

Gucci Sipariş

 

Gucci’nin ürünlerini satan Nordstrom, Saks Fifth, Neiman Marcus, Gucci kendi sitesi gibi dilediğiniz siteleden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik gümrük işlemlerinizi biz yapıyoruz. Dilerseniz kendiniz satın alın, size vereceğimiz Amerika adresinize gönderin, dilerseniz ürün linkini iletin sizin için satın alalım. Her iki servisimizi de nasıl kullanacağınız detayları hemen aşağıdaki videolarımızda. Gucci’nin sadece giyim değil, parfüm, kozmetik, cilt bakım ürünlerini de getirtebileceğinizi unutmayın.

 

 

Diğer Konular
whatsapp