Goorin Bros

Goorin Bros, söz konusu şapka olduğunda akla ilk gelen markalardandır. Global bir popülaritesi olan marka kamyoncu şapkası, fötr şapka, hasır şapka ve balıkçı şapkası gibi modelleriyle sevilmektedir. Markanın bu ünlü şapkalarına ulaşmak için ise Amerikasepetim’den yararlanabilirsiniz. Gümrük problemi yaşamadan, hızlı ve uygun fiyatlı kargo ile Goorin Bros sipariş edebilmek için yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

 

 

Goorin Bros Hakkında

 

Goorin Bros, “The Farm” olarak da bilinen markasını 2003 yılında kurdu. Pittsburgh’un Arnavut kaldırımlarından ilham alan marka, 1800’lerin sonundaki keyifli detayların yansımasıyla ürünler tasarlar. Bu tasarımların en önemli özelliği ise hikâye barındırmasıdır. Her tasarım kendi içinde derin bir hikâyesi vardır. Kamyoncu şapkaları ile çok ciddi bir ün kazanmış olan Goorin Bros’un taklitleri de sıkça piyasaya sürülür. Fakat bu marka, ürünlerin orijinalliğini gösteren holografik bir çıkarma kullanır. Bu nedenle ürünü direkt üreticisinden almak daha doğrudur. 

 

 

 

 

Markanın kamyoncu şapkaları çok popülerdir. Kamyoncu şapkası, kep de denilen ve çoğunlukla güneşi engellemek amacıyla kullanılan klasik bir şapkadır. Malzeme kalitesinin yanında üzerindeki hayvan sembolleri ile özdeşleşmiştir. The Truckers olarak geçen kamyoncu şapkalarında The Panther, Flamingoals, The White Tiger, The Lone Wolf, The Queen Bee, Stallion, The Cock, The King Lion, The Boss, The Cash Cow, The Fox ve The Black Sheep gibi modeller son derece popüler olarak öne çıkar. 

 

 

Goorin Bros

 

 

Goorin Bros, The Farm’da sadece kamyoncu şapkaları üretmez. Markanın bir diğer ana ürün grubu Fedoras, fötr şapkaları içerir. Özellikle Dean the Butcher, Welfleet, Cruel Lovers, Pool Boy, Belly Flop ve Hartman gibi modeller çok sevilmektedir. Hasır şapka ve balıkçı şapkası/kova şapka da ürün yelpazesini zenginleştiren diğer ürünlerdir. Şapka dışında tişört, sweatshirt, hoodie ve sırt çantası gibi ürünlerde mevcuttur. 

 

 

Goorin Bros

 

 

Markaya ün kazandıran ve çok sevilmesini sağlayan önemli detaylardan biri ise üretim malzemeleridir. Ürünlerin hem kaliteli hem de uzun ömürlü olmasını sağlayan malzeme seçimi, kullanıcıların dikkatini çeker. Marka şapkalarda %100 merinos yünü, el dokuması toquilla samanı ve birinci sınıf kürkler kullanır. Diğer giyim ürünlerinde ise pamukla kaplanmış ve %100 havlu kumaştan elde edilmiş penye malzemeler tercih edilmiştir. Karbon yıkama kaplaması yapılan ürünler daha yumuşak bir his verir. 

 

 

Goorin Bros

 

Goorin Bros Satın Al

 

Türkiye’den Goorin Bros satın alabilmek için Amerika’dan sipariş vermek en avantajlı yöntemdir. Orijinallik konusunda problem yaşamamak için Amerika’da hizmet veren yetkili online satış sitelerini kullanabilirsiniz. Amerika’dan satın aldığınız Goorin Bros şapkalarının gümrükte takılmaması için müşavirlerimiz özenle çalışır. Ardından hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı kargo hizmetimizle çok kısa sürede ürünleri adresinize teslim ederiz. Bu süreçte ürünü dilerseniz siz satın alabilir ya da sizin adınıza satın almamız için bizden talep edebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp