Gisou Sipariş

Saç bakımlarınızı yüksek kaliteli ürünler sunan Gisou ile yapmak isterseniz Amerikasepetim olarak door to door delivery ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Üstelik kargo, gümrük, satın alma gibi hiçbir işlemle uğraşmıyorsunuz. Türkiye’deymiş gibi, istediğiniz yurt dışı markasından alışveriş yapabiliyorsunuz.

 

 

Gisou Hakkında

 

Gisou, Negin Mirsalehi tarafından kurulan ve saç bakım ürünleri üreten bir markadır. Gisou markasını benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ürünlerinin içerisinde arılar tarafından üretilen bal özütü bulunmasıdır. Gisou'nun imza ürünlerinden birisi ballı saç yağı 3.4 fl.oz., Mirsalehi’nin arı bahçesinden alınan bal ile zenginleştirilmiştir. Saçları kökünden yeniden inşa etmek ve onarmak için formüle edilmiştir. Doğal bir nemlendirici olarak bal, saçın doğal nem dengesini koruyarak ipeksi bir parlaklık ile sağlıklı, yumuşak ve daha güçlü saçlar sunar.

 

 

Gisou ürünleri yalnızca saç yağından ibaret değildir. Saçlar için gece ve gündüz kullanılabilecek tedavi edici serumların yanı sıra, saç parfümleri ve saç maskeleri de üreten Gisou, parlak ve beslenmiş saçlara sahip olmak isteyen herkesin bir numaralı tercihi olarak ön plana çıkıyor.

 

 

Gisou’nun sunduğu hizmetler arasında çok doğal buklelere sahip olmak isteyenler için de muhteşem bir çözüm yer alıyor. Gisou Curling Tool adı verilen ve Mirsalehi ile ekibi tarafından özel olarak tasarlanan ve geliştirilen bir cihaz yardımıyla saçlar rahatlıkla kıvrılabiliyor. İkonik bukleleriyle ünlü olan Mirsalehi, bu buklelere herkesin sahip olabilmesi için uzmanlık bilgisini tasarıma dökerek geliştirdiği bu cihazı piyasaya sürdü. Mükemmel ve kabarık bukleler oluşturabilen bu cihaz, Gisou ürünleriyle desteklenerek kullanıldığında ortaya çıkan görüntü muazzam oluyor.

 

 

Taşıması kolay ve çevre dostu bir alet çantasıyla kaplanmış olan Gisou Curling Tool, tüm saç türleri için tasarlanmış olmasının yanı sıra kıvırma rutinini optimize etmek için mükemmel bir cihaz. Dijital ekrana ve silikon pembe ısı matına sahip olan Gisou Curling Tool ile 10 derece sıcaklık ayarı ile kıvırma çok yönlü bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

 

 

Gisou, ürünlerini tek tek satıyor olmasının yanı sıra özel olarak birleştirdiği ürünleri belirli paketler halinde daha uygun bir şekilde de sunuyor. Örneğin süper duş üçlü paketiyle, saçların haftalık derin tedavisi için gerekli olan üç önemli ürünü tek paket halinde daha indirimli olarak satın alma olanağı sunuyor. Gisou ürünleri aynı zamanda online hediye kartı yoluyla hediye amaçlı da alınabilme imkânı barındırıyor.

 

 

Gisou Satın Al

 

Gisou ürünleri ağırlıklı olarak kendi sitesinde satılsa da, Sephora gibi internet sitelerinde de bazı ürünlerini bulabilirsiniz. Genelde Sephora ve Gisou Türk kredi kartı kabul etmediğinden bu konuda size Benim için al servisimizle yardımcı oluyoruz. Gisou’dan istediğiniz ürün linkini bize iletiyorsunuz, sizin için satın alıyor, Amerika lojistik merkezimize getirtiyor, kargo işlemleriniz yapıyor, gümrük işlemlerinizi yapıyor ve Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Size de arkanıza yaslanarak evinizden yurt dışı alışverişlerinizi gümrük, kargo vs düşünmeden yapmak kalıyor.

 

 

Diğer Konular
whatsapp