Ferrari Yedek Parça

Türkiye’de lüks araç sahibi olmak başlı başına bir sorun iken, bir de yeterli satış hacmi olmadığı için yedek parça bulmak da ayrı bir işkence olabiliyor. Bir defa aracınızda sorun yaşanmasın, tuttular mı koparmaya çalışıyorlar. Ancak merak etmeyin, Türkiye’deyseniz ve Ferrari’niz varsa Ferrari yedek parça ihtiyaçlarınızı sizin için adresinize kadar getiriyoruz.

 

 

Ferrari Hakkında

Bir İtalyan markası olan Ferrari 1946 senesinde Moranello’da Ferrari’yi kurmuştur. 1969 senesinde hissesinin yarısını Fiat’a satmasıyla birlikte 1988 senesinde yaklaşık olarak %90 hisse Fiat’ın elinde bulunmaktadır.

 

 

Tamamı orijinal olan yedek parçalar ile bütün bakım ve onarım işlemleri Ferrari’nin yetkili servisi tarafından giderilmektedir. Ferrari firmasının bütün yedek parçaları özeldir. Yan sanayi ürünler araca zarar verme ihtimalinin yanı sıra düzeltilemez ciddi problemlere de neden olabilmektedir. Böylesine özel bir aracın kullanıcıları başka servislere giderek risk almak yerine sadece Ferrari yetkili servislerden hizmet almayı tercih etmelidirler.

 

 

Ferrari yılda yaklaşık olarak 30 adet satışa sunulmaktadır. Bu her ne kadar marka özelinde birçok avantaj sağlasa da dezavantajları da bulunmaktadır. Ferrari’nin çok geniş bir tüketici kitlesi olmaması sebebiyle yedek parça stokuna sahip servis de bulunmamaktadır.

 

 

Yedek parça gereksinimi olan durumlarda neredeyse haftalarca beklemek gerekebilir. Aracın servisini özel olarak yaptıran kullanıcılar, araç için bakım ürünleri alan kullanıcılar, Ferrari yedek parçası ve bakım ürünleri arayarak bilgiye ulaşamayan Ferrari servisleri ya da bireysel kullanıcılar kısa zaman içerisinde temin edebilmektedir.

 

 

Ferrari araçları gerek kaliteli olmasından gerekse lüks tüketim ürünü olmasından dolayı fiyatları yüksek otomobillerdir. Bu sebeple estetik açıdan kullanıcıların memnuniyetini sağlarken diğer yandan bozulması muhtemel olmasa bile olası bir sorun dahilinde yapılması gereken yalnızca ikinci el orijinal yedek parçayı temin etmektir. Bu yol ile kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmadan uygun meblağlarda yedek parçayı elde edebilmektedirler.

 

 

Yetkili bayiler ile irtibat kurulamaması ya da aracın servisten gelmesinin uzun sürmesi gibi durumlarda bu şekilde yedek parçalara sahip olmak için ikinci el parça satışı yapan firmalar ile irtibata geçilebilmektedir. Aracı ileriki süreçlerde de sağlıkla kullanabilmek için bu parçaları güvenli ve kaliteli platformlar üzerinden alışveriş yaparak tedarik etmek en sağlıklı yoldur.

 

 

Ferrari Yedek Parça Satın Al

 

Ferrari’nizle ilgili bir sorun yaşadınız, servise götürdünüz ve size fahiş bir fiyat çıkardı. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan parça numaralarını almak ve bize iletmek. Bu bir anahtar da olabilir, direksiyon da, far da, koltuk da, sensör de. İsterseniz ikinci el (çıkma) isterseniz sıfır orijinal Ferrari yedek parçalarınızı temin ediyor, gümrük işlemlerinizi yapıyor, adresinize teslim ediyoruz. Sonrası mı? Alıp parçayı servise götürüyorsunuz, sadece işçilik masrafıyla çıkıyorsunuz. Detaylı bilgi almak için Whatsapp destek hattımızdan bize yazabilirsiniz. Zaten Amerika’dan ben ürün getirtiyorum, sizin sistem hakkında biraz bilgi verin yeter diyorsanız, aşağıdaki videolarımız da sizin için.

 

 

Diğer Konular
whatsapp