Dürbün Fiyatları

Dürbün fiyatları ürünün kullanım amacından tutalım, nerede satıldığına, ölçülerine, materyallerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak Dürbün fiyatlarını en belirleyici faktör dürbünün objektif kalitesidir. Dürbün bir bakıma fotoğraf makinesi işlevi de görmüş olur çünkü objektif lensinin büyüklüğü dürbün tipleri için önemli bir etkendir. İlgilileri bilirler şekil olarak boyutları aynı olan dürbünler daha büyük ya da daha küçük olarak tanımlanabilirler. İşte bunun sebebi aslında objektif lensinin oranıyla ilgilidir. Sözün özü iyi bir dürbünün niteliğini objektif lensinin kalitesi belirler. Bu da Dürbün fiyatlarını etkileyen en temel faktördür.

 

 

Dürbün fiyatlarını yurt içinde ve yurt dışındaki alışveriş sitelerinde incelediğinizde görmüşsünüzdür aynı modelde, hatta objektif lensinin boyutu bile aynıyken 25 liradan tutalım 1500 liraya kadar uzanan bir fiyat skalasıyla karşılaşılabilir. Burada elbette sadece objektif lensinin kalitesi söz konusu değildir. Dürbün fiyatlarını bu sefer kullanım amacı, marka farkı, nereden temin edileceği de belirlemiş olur. Bizim için önemli olan eğer bir dürbün almak istiyorsak onu yurt dışından getirip getirememektir. Artık https://amerikasepetim.com/ sayesinde yurt içindeki dürbün fiyatlarının çok daha uygun fiyatına yurt dışından da sorunsuz ve güvenilir bir şekilde dürbün getirtebilmek mümkündür.

 

 

Özellikle tüfek, av dürbünü gibi modeller gümrükten geçerken bazı işlemler gerektirebilir. Her şeyden önce zaten gümrükten hiç geçmeyebilir. Dürbün fiyatlarını kıyaslayıp yurt dışından daha ucuza getirtmek isteyenler için gümrükten sorunsuz bir şekilde geçişi sağlamak https://amerikasepetim.com/ gibi lisanslı aracı kurumlar sayesinde mümkündür. Yani siz de her üründe olacağı gibi artık yurt dışından dürbün getirtebilirsiniz. Bunun için öncelikle dürbün fiyatlarını karşılaştırmalı, almak istediğiniz ürüne karar vermelisiniz. Dürbün fiyatlarını karşılaştırdınız ve yurt dışından sipariş vermek istiyorsunuz. ‘’Nasıl olacak?’’ derseniz, sadece dürbün değil istediğiniz her ürünü, gümrüğe takılma riski olmadan, sigortalı bir şekilde yurt dışından sipariş verebilirsiniz.

 

 

Bizim teslimat birimimiz Amerika’dadır. Amerika’ya teslimat yapan herhangi bir yerden dürbünü alıp adresimize gönderin. Bizim teslimat birimimize ulaştıktan sonra biz de sizin Türkiye’deki adresinize en çok 8 gün içinde gönderelim. Bir diğer seçenek de beğendiğiniz ürünün linkini https://amerikasepetim.com/ adresine kopyalayın biz sizin adınıza alışverişi tamamlayıp adresinize gönderelim.

 

 

Ödeme mi? Yurt içinde nasıl online alışveriş sitelerinden alışveriş yapıyorsanız aynı yöntemle yapılıyor. Kartla tek çekim, taksitle ya da havale yoluyla. Üstelik o anda ödediğiniz toplam ücret dışında ek ücret gümrükten geçerken dahi istenmez, aracı kurum olarak https://amerikasepetim.com/ görevi yurt dışından ürün getirme işlemlerini sade, zahmetsiz bir şekilde halletmektir zaten. https://amerikasepetim.com/ adresine girerseniz sol alt köşedeki whatsapp hattından, sıkça sorulan sorular kısmından detaylı bilgi alabilirsiniz. Ve bizi Youtube, instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Diğer Konular
whatsapp