Dr. Sturm Cilt Bakım Ürünleri

Son dönemlerde Hollywood yıldızlarının yeni keşfi Dr. Barbara Sturm cilt kremlerini sizin için tedarik ediyor, gümrük işlemlerinizi tamamlıyor, adresinize teslim ediyoruz.

 

 

Dr. Sturm Hakkında

 

Bir cilt bakım ürünleri üreticisi olan Dr. Sturm, 2013 yılında temizleyici, nemlendirici, ovma ve hyalüronik serum içeren küçük bir ürün yelpazesiyle piyasaya sürüldü. Günümüzde hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için eksiksiz ve oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyet gösteren Dr. Sturm, sağlıklı cilt bakım çözümleri vadediyor.

 

 

Ürünleri arasında diğer ürünlerle karıştırılabilen bir güneş koruyucu serum, çocuklar için banyo sütü, vücut kremi, saç kremi, el ve vücut kremleri, göz ve dudak ürünleri, vücut yıkama ürünleri, tonerler, temizleyiciler damlalar, anti-ageing ürünleri ve akne gidericiler bulunur. Dr. Sturm bu ürünlerin yanı sıra ayrıca bir dizi takviye ve maske de sunuyor. Dr. Sturm tarafından üretilen pek çok ürün unisex olma özelliğini taşır. Tıraş sonrası, tıraş için tasarlanmış dezenfekte edici ve yatıştırıcı maddeler içeren erkek yüz kremi hariç neredeyse diğer tüm ürünler unisextir. Ayrıca bütün Dr. Sturm ürünleri temiz ve basit bir tasarıma sahip oldukları için, minimalist cam şişelerde paketlenmiştir.

 

 

Dr. Sturm ürün grupları, bilim temelli cilt bakımını botanik içeriklerle birleştirir. Geliştirdiği özel formüller, cildi korumak ve iyileştirmek için hücresel düzeyde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu noktada ürün malzemeleri arasında ön plana çıkan iki bileşen semizotu ve takke bitkileridir. Her ikisi de mineraller, vitaminler ve besinlerle doludur.  Hücresel düzeyde iyileşmeyi ve yenilenmeyi teşvik etmeye yardımcı olduğu bilinen bu ürünler, Dr. Sturm tarafından oldukça efektif bir şekilde kullanılıyor.

 

 

Semizotu, doğal bir antioksidan olan glutatyonun yanı sıra yüksek düzeyde omega-3 asitleri içerir. Ayrıca yara iyileştirici ve mantar önleyicidir. Hastaların %83’lük büyük bir bölümü, altı haftalık oral semizotu takviyesinden sonra kronik bir cilt iltihabı hastalığından kısmen veya tamamen klinik iyileşme görüyor.

 

 

Dr. Sturm ürünleri arasında diğer pek çok markada rastlanmayacak bir özellik de mevcut. Koyu ten rengine sahip insanlar için özel olarak tasarlanmış koyu renk paletine sahip ürünler, Dr. Sturm’un oldukça etkili cilt ürünlerinin herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Vitamin serumları ve ant-ageing serumların yanı sıra günlük cilt bakım rutinleri için de setler sunan Dr. Sturm, yaşlanmanın karşısındaki en büyük aktörler arasında yer alıyor.

 

 

Dr. Sturm Türkiye Satın Al

 

Dr. Sturm ürünlerini kendi sitesinde ve Sephora Amerika’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Her iki sitede de Türk kredi kartlarınız geçtiği için servislerimizi kullanabilirsiniz. İsterseniz Dr. Sturm ürünlerini siz satın alıp, Amerika lojistik merkezimize yönlendirebilir, isterseniz de bize satın aldırabilirsiniz. Her iki durumda da tüm kargo ve gümrük işlemlerinizi yaparak siparişlerinizi adresinize teslim ediyoruz. Servislerimizi nasıl kullanacağınıza dair videolara aşağıda ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp