Dr Schulzes

Hayatın koşuşturmacasında dikkat edemediğimiz beslenmenin iyileştirilmesi için çeşitli ihtiyaçlara yönelik ürünler ortaya koyan Dr Schulzes ürünleri piyasanın gözde isimlerinden bir tanesi. Dr Schulzes ürünlerine ve Amerikasepetim’in sağladığı kolaylıklara yakından göz atmak için yazımızın devamını mutlaka okuyun.

 

 

 

Dr Schulzes Hakkında

 

Richard Schulzes, 1970’den beri doğal sağlık devrimine öncülük eden bir isim ve şimdiye kadarki en büyük doğal sağlık hareketinin bir öncüsü haline gelmiş durumda. 

Richard Schulzes’a 16 yaşındayken genetik bir kalp deformitesi olduğu ve kalp hastalığına sahip olduğu söylenmiş. Dr Schulzes, kalbini iyileştirmenin alternatif yollarını aramaya başlamış ve yüzlerce yaşam tarzı ve doğal şifa programına katılarak kalbini iyileştirmeyi başarmış. İlk mucizesini bu şekilde yaratan Schulzes öğrendiklerinden pay çıkararak Amerika’nın en büyük bitki uzmanı olan Dr. John Cristopher’in yanında okuyup çıraklık yapmış ve her şey işte böyle başlamış. 

 

 

 

 

Dr Schulzes hayatınızı değiştirecek 5 adımı Beslenme, Bertaraf Etme, Bağışıklık, Detoks, ve Özel Formüller olarak 5 ayrı başlık altında topluyor. 

SuperFood Ultra ürünü maksimum beslenme, enerji ve koruma sağlıyor. Diyet ve kilo verme, aktif hayat tarzı ve geliştirilmiş fitness için aranan kan. SuperFood ürünü günlük vitamin ihtiyacınızın tamamını karşılıyor. SuperFood Plus, Çocuklar için SuperFood, Süper Yemek Barları, Kakaolu Çıtır İkramlar, Dr Schulzes’un doğal besleyici ürünleri arasında yerini almış durumda. Super Protein Plus ve Kakao özellikle sporcular için doğal bir protein desteği. Super C Plus günlük beslenme, bağışıklık güçlendirme ve cilt bakımı için ideal bir seçenek.

 

 

Dr Schulzes

 

 

Hayatınızı değiştirecek seçeneklerden biri olan Bertaraf Etmek başlığındaki ürünler bağırsaktaki artıkların temizlenmesi amacıyla üretiliyor. Bu ürünler günlük lif ihtiyacını karşılıyor, sindirimi iyileştiriyor ve kilo verme noktasında deneyenlere yardımcı oluyor. 

 

 

Dr Schulzes

 

 

Ekinezya Plus ürünü aile boyu kullanılabiliyor ve bağışıklığı güçlendirme, mevsimsel savunma gibi özelliklere sahip. Çocuk Ekinezyası çocuklar için en etkili bağışıklık güçlendiricisi. C&F Bitkisel Shotlar da bağışıklık güçlendirici bir diğer ürün. 

 

 

Dr Schulzes

 

 

Bağırsak, karaciğer ve böbrek için detox ürünleri bulunuyor. Ürünler arasında 30 Günlük Detox ve Tedavi Edilemezler Programı isimlerinde çoklu paketler de yer alıyor. 

Dr Schulzes, bireysel özel ihtiyaç ve sorunlara yönelik özel bitkisel formüller ile takviyelerden maksimum verimi almanızı sağlıyor. Korunma, dolaşım, sindirim, böbrek, karaciğer, gözler, ağız, sinir, ağırlık yönetimi, enerji ve canlılık, erkekler ve kadınlar için özel formüller gibi kategorilere ayrılmış pek çok bitkisel çözüm ürün sklasında yerini almış durumda. 

 

 

Dr Schulzes

 

Dr Schulzes Satın Al

 

Bedeninize iyi bakmak ve onu yenilemek için Dr Schulzes’un internet sitesinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gümrük ve kargo işlemleriyle uğraşmadan ve güvenli şekilde Amerikasepetim hizmetinden yararlanarak ürünlerin Amerika’dan adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz. “Paket Oluştur” ve “Benim İçin Al” seçeneklerini sizlere sunuyoruz.  2 seçenek arasındaki belirgin tek fark “Benim İçin Al” seçeneğinde %8 oranında banka komisyonu ücretinin bulunması. Kalite ve güvenilirlik ise Amerikasepetim farklıyla ortaya konuyor. Detaylar ve sipariş için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp