Chantecaille Skincare

Kozmetik dünyasının önde gelen markalarından olan Chantecaille kaliteli ve uzun ömürlü ürünleriyle fark yaratıyor. Ürünlerin doğal ve sağlığa zararlı olmaması sebebiyle öne çıkan Chantecaille Skincare doğayı da oldukça önemsiyor. Size de doğaya ve cildinize zarar vermeden güzelliğin tadını çıkarmak kalıyor. Chantecaille Skincare ürünlerinin kapınıza kadar teslim edilerek kolayca satın alacağınızı biliyor muydunuz? Detaylar için okumaya devam edin.

 

 

Chantecaille Skincare Hakkında

 

30 yıldan fazladır güzellik ve bakım sektörünün içinde yer alan Chantecaille markası, bitki bazlı doğal ürünler üretmektedir. Ürün çeşitlerinden bazıları:

 

- Cilt Bakımı (tonik, nemlendirici krem, güneş kremi, maske, vücut ve yüz serumu, vücut ve yüz bakım yağı, yaşlanma karşıtı krem ve losyonlar vb.)

- Makyaj Malzemeleri (göz ürünleri - far paleti, rimel, eyeliner, kaş kalemi - ten ürünleri - fondöten, allık, kapatıcı, bronzer, aydınlatıcı - dudak ürünleri – dudak kalemi, ruj, parlatıcı- makyaj araç gereçleri - fırça, göz ve dudak kalemleri için kalemtraş – vb.)

- Parfüm (kadın ve erkekler için farklı türlerde esanslar)

 

 

Hemen tüm ürünlerin standart boylarının yanı sıra seyahat için küçük boyları da mevcuttur. Vegan içerikli birçok makyaj ürünü bulunmaktadır. Ürün içeriklerinde doğa dostu maddeler kullanılmıştır. Chantecaille markalı ürünlerde sülfat, yapay renklendirici ve koku, palm ve mineral yağları, paraben, hayvansal maddeler ve GDO bulunmamaktadır. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde denenmemektedir.

 

Chantecaille Skincare

 

Temiz bir cilt için bakım ve onarım adına gereken bütün ürünler Chantecaille Skincare’ de bulunmaktadır. Cilt bakımı ürünlerinin hangi amaçlarla kullanılacağı, ne sıklıkla uygulanacağı gibi detaylar bilgilendirme kutularında verilmiştir. Bunların yanı sıra cilt bakım testi ile birlikte girilen mail adresine cilt tipinin özellikleri ve kullanıp kullanılmaması gereken ürünlerin bilgilendirmeleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

 

Chantecaille Skincare

 

En çok satan cilt bakım ürünleri yaşlanma karşıtı maskeler, gece kremleri, ışıltılı yüz yağları, göz kremi, siyah nokta ve gözenek kremleridir. Çoğu cilt bakım ürünü erkekler için de kullanıma uygundur. Ayrıca bebekler için de oldukça doğal vücut losyonları, şampuan, duş jeli, kaşıntı giderici krem, nemlendirici krem gibi ürünleri de mevcuttur.

 

Chantecaille Skincare

 

Chantecaille parfümleri genellikle 75 ml’lik şişeler içerisinde satılmaktadır. Parfümlerin hammaddeleri portakal, vanilya, bergamotu, mimoza çiçeği, greyfurt gibi doğal kokulu ürünlerden elde edilmiştir.

 

Chantecaille Skincare

 

Kullanıcılar cilt bakımı için “Bir Uzmana Sor” bölümünden kendi cilt tiplerini tanımlayarak uygun ürünleri öğrenebilir ve satın alabilir. 140 $ üstü alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Ürünlere Chantecaille internet sitesinden ve anlaşmalı olduğu diğer sitelerden ulaşarak elde edilebilir. Kanada, Hong Kong, İngiltere, Amerika ve Tayvan’ a ürün satışları mevcuttur.

 

Chantecaille Skincare

 

Chantecaille Skincare Satın Al

 

Chantecaille Skincare ürünlerini markanın resmi web sitesinden ve yetkili storelardan satın alabilirsiniz. Ek olarak Amerikasepetim ayrıcalığıyla bulunduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Üstelik Amerikasepetim ile sipariş etmek çok kolay. “Benim için Satın Al” servisimizle Chantecaille ürünlerini sizin için satın alabilir ve sipariş ettiğiniz ürünleri kapınıza kadar zahmetsizce getirebiliriz. Diğer bir seçenek ise ürünü kendiniz satın aldıktan sonra “Kendim Satın Alacağım” servisimizle bizden sadece gümrük ve kargo hizmetleri alabilirsiniz. Benim için Satın Al ve Kendim Satın Alacağım hizmetlerimizi nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp