Chanel Çanta

Siparişlerinize ait gümrük işlemlerinin sizin adınıza tamamlandığı Amerikasepetim'de, Chanel Çanta modellerini Türkiye adresinize teslim ediyoruz. Ürünün ücreti, kargo ücreti ve gümrük ücreti internet sitemiz üzerinden ödendikten sonra siparişleriniz güvenle ve sorunsuz bir şekilde sizlere ulaşmakta. 

 

 

 

Chanel Çanta Hakkında

 

1910’ da kurulmuş olan Chanel, moda ve güzellik alanında hizmet vermektedir. İlk yıllarında özellikle giyim ve çanta üretimleri ile meşhur olmuş marka, günümüzde çeşitli aksesuarlar, ayakkabılar, makyaj malzemeleri, parfüm gibi pek çok kategoriyi bir çatı altında toplamış durumda. Chanel markasına ait diğer ürünler şunlardır:

 

 

 

 

Çantalarındaki figür ve imza modelleri ile tanınan Chanel, kaliteli işçilik ve malzemelerle hazırlanarak geliştirilmeye devam ediliyor. Her sezon çıkardıkları koleksiyonlarda “limited edition” parçalara da yer verilmekte. Dünya genelinde 180’den fazla mağazası bulunan Chanel ürünlerine mağazaları dışında resmî web sitesinden, anlaşmalı web sitelerinden ve kozmetik marketlerden ulaşılabilir. Bunlarla beraber Chanel internet sitesinde bulunan Mağaza Bulucu yardımıyla size en yakın kozmetik ve giyim mağazalarını görebilmeniz mümkün.

 

 

Chanel Çanta

 

 

1970’li yıllardan itibaren üretilen tüm Chanel çantalarda orijinallik kodu bulunmaktadır. 7-8 haneli sayılardan oluşan bu kodlar, çantaların iç astar kısımlarında yer alır. Her Chanel çantasına ait 5 yıllık garanti bulunmakla beraber, gerekli bakım ve tadilatları da karşılanmaktadır. Chanel çantalar özel deriden yapıldığı için 5 adımlı koruma şekli önerilmektedir. Şeklini bozmamak için çanta içini fazla doldurmamak, solma ve zincirlerinde kararma yapmaması için gün ışığına maruz bırakmamak, hafif nemli bir bezle zaman zaman temizlemek, çantayı özenle muhafaza etmek ve dikkatli kullanmak.

 

 

Chanel Çanta

 

 

Günlük kullanıma uygun klasik modelleri, davet ve tören kutlamalarında clutch modelleri, spor kullanıma uygun bel çantaları gibi çeşitli modelde Chanel çantalarda en çok kapitone deseni görülmektedir.

 

 

Chanel Çanta

 

Chanel Çanta Sipariş

 

Chanel marka çanta siparişlerinizin ödemesi için banka ve kredi kartlarından yapılacak tek çekim şeklinde veya havale ve coin şeklinde de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Teslimat için sunduğumuz 2 çeşit hizmet bulunmakta. Bunlardan ilki “Benim İçin Al” ikincisi ise “Paket Oluştur”. Benim Al seçeneğinde yurt dışından getirtilecek ürünün linkini web sitemiz üzerinden bize ulaştırarak ödemeleri tamamlamanız ardından, kalan gümrük ve tedarik işlemlerini bizler üstlenerek, size keyifli bir alışveriş imkânı tanıyoruz.  Tüm detaylar için ilgili videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp