Camino Gummies

İsterseniz medikal isterseniz keyfi olarak ihtiyacınız olan THC’li ürünleri sadece likit ya da toz formunun dışında Camino Gummies de dahil olmak üzere edible gummy olarak da temin edebilir, güvenli olarak kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

 

Camino Gummies Hakkında

 

Kaliforniya kökenli Camino markası, kenevir bitkisini kullanarak şeker, çikolatalı barlar, sakız ve jelibon formda ürünler üretmektedir. 2010 yılından günümüze dek faaliyet göstermektedir. Camino’nun piyasadaki benzer markalardan farkı yenebilir mallar sunmasıdır.

 

 

Yenilebilir Camino Gummies, markaya ait özel karışımlar ile ortaya çıkmıştır. İçerisinde genellikle 100 mg esrar (sakız başına 5 mg- toplamda 20 sakız), terpen bitkisi özü, şurup, jelatin, renklendirme için doğal meyve özleri, hindistan cevizi yağı gibi maddeler bulunmaktadır. Camino etkili ve güçlü ürünler sunarak, haz ve mutluluk hissiyatını en yüksek seviyelerde yaşatmayı vadetmektedir. Kiraz, yaban mersini, ananas, karpuz, limon, çilek ve armut Camino Gummies tatları arasındadır.

 

 

Camino sakızlarını kullanmaya önce tek bir adet ile başlanır -her sakızın etkisi 2 saat içerisinde hissedilir- daha sonra talep edildiği takdirde arttırılabilmektedir. Duyguları canlandırma özelliği sayesinde kullanıcılara daha uzun süre keyifli vakitler geçirmeyi sağlar. Sakız, şeker, tatlı barlar ve jelibon türündeki mamuller kenevirin saf reçine halleri ile hazırlandığı için, etki oranları da doğru orantılı olarak yüksektir. Sakızların sunduğu psikoaktif aksiyonu yenilebilir ürünler olmaları sebebiyle çok daha fazla sürelerde hissetmek mümkündür.

 

 

Camino ürünlerinde dışardan algılanabilecek türden rahatsız edici bir koku bulunmamaktadır. Böylelikle daha kolay ve her ortamda tüketilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca yenilebilir ürünler olmasının bir diğer avantajı da, sigara türündeki nefes yoluyla alınan ürünlerle birlikte kullanılabilir olmasıdır. Kanda, sigara ve diğer şekillerdeki ürünlere nazaran daha uzun soluklu kalma durumu söz konusudur. Bu tür ürünlerin tercih edilebilirliğini arttıran en önemli beklenti, maddenin kana hızlı karışması ve verdiği zevki kaliteli bir biçimde hissettirebilmesidir.

 

 

Camino markasına ait ürünler, Pestisit Taramalarından geçerek hazırlanmaktadır. Ürün siparişlerinde gönderilen Orijinallik Sertifikası (COA), tüm laboratuvar testlerinden başarıyla geçen mamulleri temsil etmektedir.

 

 

Farklı tat ve aromalardaki Camino ürünlerine marka internet sitesinden ve anlaşmalı olduğu çevrimiçi alışveriş sitelerinden ulaşılabilmektedir. Ürün alışverişlerinde 21 yaş sınırı bulunmaktadır.

 

 

Camino Gummies için görülebilecek yan etkiler; uzun süreli ve aralıksız kullanımda kansere sebep olabilir, fazla doz kullanımlarda cinsel anlamda sorun yaşanabilir.

 

 

Camino Gummies Satın Al

 

Camino Gummies siparişleriniz için aşağıda videoları bulunan her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular ve dispensary linkimizi almak için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp