Burberry Yeni Sezon

Burberry’in birbirinden farklı yeni sezon parçalarını sizler için satın alarak tüm gümrük, kargo ve teslimatı gerçekleştiriyoruz. Burberry markası yeni sezon ürünleri ile fark yaratırken tüm dünyaya satış yapmaya da devam ediyor. Türkiye de Burberry ürünlerinin çok sevildiği ülkelerden biri fakat Amerika’dan sipariş sürecinde desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Yazının devamında hem Burberry yeni sezon ürünleri hem de size sunduğumuz destek ve hizmetler hakkında bilgi bulabilirsiniz. 

 

 

 

Burberry Yeni Sezon Hakkında

 

Kuruluşu 1856’ ya dayanan Burberry, ilk zamanlar sadece bir giyim markasıydı. Yıllar içinde ürün yelpazesini geliştirerek kadın ve erkekler için aksesuar, ayakkabı, parfümeri ve kozmetik alanlarında da ürünler çıkarmaya başlamıştır. Özellikle parfümeride büyük başarılar yakalayan Burberry, kısa sürede dünya genelinde tanılan bir marka haline gelmiştir. 

 

 

 

 

Burberry yeni sezon parçalarında markanın klasik renklerinden kahverengi ve krem rengi tonları hakimdir. Siyahın eşlik ettiği bu renklerde yün ve kaşmir kumaşlardan kaban, trençkot, çanta, fular, ceket ve ayakkabı gibi tüm giyim ürünleri mevcuttur. Yeni sezon Burberry’de kadın ve erkeklere olduğu gibi çocuklara da çanta ayakkabı ve giyimden oluşan bir koleksiyon tasarlanmıştır. 

 

 

Burberry Yeni Sezon

 

 

Kadın sonbahar/kış kreasyonu ve erkek sonbahar/kış kreasyonu çabasız bir yoldan şık görünmenin mümkün olabildiğini ve Burberry parçalarının tek başına bile kombinleneceğini göstermektedir. Yeni sezonda limited edition ürünlerinden çok her döneme yakışan ve modası eskimeyecek parçalar yer almaktadır. 

 

 

Burberry Yeni Sezon

 

 

Sezon ürünlerinde de markaya ait diğer ürünlerde olduğu gibi birden çok renk seçeneği bulunmaktadır. Burberry’e ait kareli desenler yeni sezon giyiminde de hakimdir. Uzun vadeli kullanım için tasarlanan ve dayanıklı yapıdaki ürünleri ile marka her ürettiği ürün gamında beğenilmektedir. 

 

 

Burberry Yeni Sezon

 

 

Burberry’in altında bulunan Burberry London, Burberry Brit, Burberry Prorsum, Burberry Sport ve Thomas Burberry yeni sezonda markaları arasında da yer almaktadır. Günümüzde dünya genelinde yer alan 200’den fazla mağazasında sezon ürünlerini bulmak mümkündür. Ayrıca Burberry resmî web sitesinden ve iş birliğinde bulunan diğer web sitelerinden de bu ürünlere ulaşılabilmektedir. 

 

 

Burberry Yeni Sezon

 

 

Burberry kadın aksesuarlarında da yeni sezonda mücevherler çıkarmıştır. Altın formdaki kolye, küpe ve yüzükler, Burberry kombinlerini tamamlayan parçalardan oluşmaktadır. Erkekler için de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek spor ve şık çanta tasarımları bulunmaktadır. 

 

 

Burberry Yeni Sezon

 

Burberry Yeni Sezon Sipariş

 

Çeşitli Burberry Yeni Sezon siparişleriniz için sunduğumuz iki satın alma alternatifi ile sorunsuz ve hızlı bir alışveriş kolaylığı sağlıyoruz. Benim için Al seçeneğinde istediğiniz Burberry ürün linkini istediğiniz siteden bize yollayarak gümrük ve teslimat işlemlerini tamamlıyoruz. Paket Oluştur seçeneğinde ise Burberry ürün linkini bize gönderdikten sonra tüm tedarik ve gümrük sürecini tamamlıyoruz. Size uygun olan alışveriş imkanından yararlanarak yurt dışı alışverişinizi güvenilir bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemleri hakkında en detaylı bilgiler, aşağıdaki rehber videolarımızda.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp