Boldify

Yurt dışından getirmek istediğiniz Boldify ürünleri için Amerikasepetim’in düzenlediği hizmet kanallarından faydalanabilirsiniz. Alışverişlerinizdeki gümrük, vergi ve kargo işlemlerini gerçekleştiren hizmetlerle birlikte daha kolay bir teslimat süreci yürütülmektedir. Makaleye göz atmaya devam ederek hizmet detaylarımız ve Boldify marka ürün içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

Boldify Hakkında

 

Boldify’in kuruluş amacı, saç bakım ve onarımı için gerekli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktır. Ürün segmenti üç başlık altında incelenen Boldify’de saç sağlığı ve bakımı için ürünler, saç uzaması için yardımcı ürünler ve ince telli saçlar için güçlendirme etkili ürünler bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Boldify saç güçlendirme ürünlerinin ana bileşenleri adaçayı, biberiye ve biyotindir. Saç köklerini besleyen ve doğal sonuçlar elde etmeyi sağlayan biyotin sayesinde saç ağırlaşmadan bakım yapılır. Biyotin saçların kolay bir şekilde kırılmasını engeller, saç tellerini besleyerek güçlenmesini sağlar ve daha sağlam saç tellerinin oluşmasına yardımcı olur. Boldify ince telli saçlar için 6 farklı ürün mevcuttur:

 

 

Boldify

 

 

Ürünlerin tamamında 15 farklı renk alternatifi bulunmaktadır. Bu sayede her saç rengi için saçları daha kalın telli, daha yoğun ve dolgun gösteren Boldify ürünlerini kullanım imkanı sağlanmıştır. Doğal saç renklerine yakın olan renklerin yanı sıra, boyalı saçlar için de kullanılabilen Boldify bakım ürünleri, kelleşmekte olan bölgeleri profesyonel bir şekilde gizleyerek naturel bir görünüm oluşturur. 

 

 

Boldify

 

 

Ürünlerin kullanım koşullarına bilgi bölümlerinde ve ambalaj kutularında yer verilmiştir. Kalınlaştırıcı şampuan ve saç kreminin duş sırasında, saç pudrasının kuru saçlara, kalınlaştırıcı saç spreyinin ise nemli saça uygulanması ve ardından kurutulması tavsiye edilmektedir. Özellikle şampuan ve saç kreminin düzenli olarak kullanılması daha uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Diğer bakım ürünlerinden ise 60 saniyede kesin sonuç almak mümkündür. 

 

 

Boldify

 

 

Boldify saç bakım ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmeden formülize edilmektedir. Ürünlerin birçoğu ise vegandır ve yapay renklendiriciler/kokular içermez.  30 $ üzerindeki Boldify alışverişlerinde kargo ücreti bulunmamaktadır. Kampanya Amerika bölgesi içerisindeki siparişlerde geçerlidir. 

 

 

Boldify

 

Boldify Türkiye

 

Satın almak istediğiniz Boldify saç bakım malzemeleri için Amerikasepetim servisleriyle kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Paket Oluştur servisini kullanarak talep ettiğiniz Boldify ürününün satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra ürüne ait linki Amerikasepetim üzerinden bize ulaştırırsınız. Ürün için oluşturulan vergi, kargo ve gümrük işlemlerini ise biz tamamlarız. Benzer şekilde Benim İçin Al servisini kullandığınızda ürünün satın alma, gümrük, kargo ve vergi işlemlerinin tamamını biz üstlenerek sizlere zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Amerikasepetim ile ilgili bilgiler için aşağıdaki videoları seyredebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp