Blazepod Sipariş Vermek

Yaşlanmayı önleyici en önemli egzersizlerden biri reflekslerinizi güçlü tutmaktır. Blazepod ise tam olarak buna göre. İster reflekslerinizi dinamik tutup, yaşın sadece bir sayıdan ibaret olduğunu kanıtlayın, isterseniz de daha hızlı olup ilgilendiğiniz sporda bir üste seviyeye çıkın.

 

 

Blazepod Hakkında

Blazepod, ışığın gücünü kullanarak egzersiz yapmanıza olanak sağlayan bir reaksiyon setidir. Blazepod ışık kaynakları çeşitli renkler ve sürelerde parlayarak sizi belirli egzersiz programlarına yönlendirmektedir. Reaksiyon, dikkat ve konsantrasyonunuzu geliştirmeye yönelik bu egzersizler, çabuk karar verme ve baskı altında hızlı düşünebilme yetisi ve bireysel performansınızı da geliştiriyor. Blazepod’un en büyük özelliklerinden biri çok yönlü bir egzersiz aracı olmasıdır. Fitness ve benzeri spor faaliyetlerinizin içinde kullanabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla hem oyun oynamak hem de oyun oynarken spor yapacak şekilde de kullanabilirsiniz.

 

 

İkili çalışmalar ve daha ötesinde takım çalışmaları yapabileceğiniz Blazepod, sadece ellerinizle değil ayaklarınızla, boks eldivenleriyle, farklı spor türlerinin top çeşitleriyle de dokunulabilir teknolojiye sahiptir. Yani aklınıza gelebilecek hemen her spora Blazepod’u dahil etmeniz mümkün.

 

 

Blazepod kendisine ait mobil uygulamasına sahiptir. Blazepod mobil uygulaması hem android hem de ios cihazlar için son derece ulaşılabilir ve kolayca kurulup kullanılabilir durumdadır. Uygulamayı yüklediğinizde karşınıza çok sayıda hazır antrenman seçenekleri çıkıyor. Bu antrenmanlar bireyselden takım çalışmalarına kadar çok sayıda çeşide sahip. İstediğinizi seçtikten sonra Blazepod derhal antrenman kurgusunu oluşturuyor ve antrenmanınıza başlamanıza olanak sağlıyor.

 

 

Mobil uygulama sayesinde tüm dokunuşlarınızın kaç saniye içinde gerçekleştirildiği, reaksiyon hız raporu, performans raporu gibi verilere de ulaşabiliyorsunuz. Blazepod, bireysel çalışmaların ötesinde eğer bir spor öğretmeniyseniz öğrencilerinizi çalıştırmanıza yönelik kurgular düzenlemek için de kullanabileceğiniz bir teknoloji. Üstelik sadece spor için değil, fiziksel rehabilitasyon desteği verirken de faydalı olabiliyor.

 

 

Blazepod kendi şarj cihazı ile beraber gelmektedir. Micro USB ile şarjı son derece kolaydır. Ayrıca Blazepodlarınızı çeşitli yerlere bağlamak veya tutturmak için işinize yarayabilecek bazı aparatlarda kutu içerisinde mevcuttur.

 

 

Blazepodlar üst üste dizilerek hepsi aynı anda şarj edilebilir teknoloji ile tasarlanmışlardır. Her biri için ayrıca şarj işlemi yapmanıza gerek yoktur. Üst üste dizildikleri zaman birbirleriyle entegre olabilen yüksek teknolojiye sahiptirler. Eğitmen kiti, standart kit, eğitmen pro kit ve double standart kit olmak üzere dört farklı pakette satışı vardır. Standart kitin içerisinde 4, double standart kitin içerisinde 8, eğitmen kitinin içerisinde 6, eğitmen pro kitinde ise toplamda 12 adet pod bulunmaktadır. Yüksek teknolojili bu cihaz son derece konforlu ve profesyonel bir spor deneyimi vadediyor.

 

 

Blazepod Satın Al

Peki nasıl satın alacaksınız. Blazepod Türk kredi kartı kabul ettiğinden her iki servisimizi de kullanabilirsiniz. Hemen aşağıda her iki servisimize ait videomuzu sizlerle paylaşıyoruz. Bunlar dışında aklınıza muhakkak soru gelecektir. Özellikle Amerikasepetim ile ilk defa tanışıyorsanız Alice Harikalar Diyarına hoş geldiniz. Yurt dışından istediğiniz her şeyi, evet HER ŞEYİ getirtebilirsiniz. Size bir whatsapp uygulaması kadar yakınız.

 

 

 

 

 

 

Diğer Konular
whatsapp