BLOG YAZILARI

- Allies of Skin

Cilt bakımı yapmak sağlığımız için ne kadar önemliyse, güvenilir ve cildinizi koruyan bir cilt bakım markası bulmak o kadar önemlidir. Cildinizi en iyi ne korur, cilt bakımı nasıl olmalıdır, cilt bakımı rutinleri nelerdir? Bu gibi bir çok sorunuz olduğunu biliyoruz. Özellikle Amerikan cilt bakım markaları bilimi kullanarak bu konuda büyük ilerleme kaydetti. Allies of Skin markası bunun bir örneği. Amerika'dan nasıl sipariş verebilirim diye soruyorsanız, Amerikasepetim olarak sizin için bu işi yapıyouz. Amerika'dan sipariş ettiğiniz ürünü evinize kadar getiriyoruz. Allies of Skin markası ve Amerikasepetim hakkında daha fazla bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz. 

 

 

Allies of Skin

Allies of Skin, kendinize bakmanın neşe dolu bir süreç olması gerektiğine inanıyor. Paranızı harcadığınız ürünler size keyif vermeli. Cilt bakım rutininiz ne olursa olsun, evinizde hissetmenizi sağlamak için çalışıyorlar. Sağlıklı bir cilt herkesin doğal hakkıdır. Hem etkili hem de eğlenceli, kullanımı kolay bir ürün yelpazesi olan Allies of Skin, daha da önemlisi, cilt bakım rutininizi kişiselleştirme özgürlüğü veriyor.

 

Allies of Skin

 

PSA, ALLIES'in amaçlı cilt bakımı anlamına gelir ve her formül belirli bir amaca hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. İstediğim sonuçları almanın tek yolunun kendi formüllerimi oluşturmak olduğunu anlayan Allies of Skin, klinik olarak kanıtlanmış aktiflerin yüksek konsantrasyonlarını birleştirerek, mümkün olduğunca az adımda cildinizin sağlığını her aşamada destekleyen karmaşık ürünler yaratıyor. Ürünlerini raflara koymadan önce çok sayıda ve zorlu testlere sokarak en son kullanıcıyla buluşturuyor.

 

Allies of Skin

 

Güvenilir cilt bakım markası olan Allies of Skin, kalitesinden asla taviz vermeyerek birçok kullanıcının vazgeçilmezi olmayı başardı. Cilt bakım ürünü denilince akla gelen ilk markalardan biri. Cilt korumayı kendine misyon edinmiş, bunun için bilimi ve enerjisini kullanarak insanların rahatça ve güvenle kullanacağı ürünleri ürütmeye devam ediyor. Allies of Skin'in yarattığı geniş ürün yelpazesiyle, kendi cilt bakım rutininizi oluşturabilir ve cildinizi sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

 

Allies of Skin

 

Allies of Skin Türkiye Sipariş

Amerika'dan Türkiye'ye sipariş vermek istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsanız, Amerikasepetim tam olarak bunun için var. Amerika'dan sipariş etmek istediğiniz ürüne Amerikasepetim aracılığı ile zahmetsiz bir şekilde kavuşabilirsiniz. Allies of Skin olmak üzere dilediğiniz her ürüne sahip olabilirsiniz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz. 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.