Algenist Ürünleri

Dünyanın en ünlü markalarını Türkiye’de bulamamaktan şikayetçiyseniz, Amerikasepetim olarak herhangi bir gümrük sorunu olmadan Algenist ürünleri de dahil olmak üzere dilediğiniz kozmetik ürününü getirtebileceğinizi biliyor muydunuz? Detaylar sayfamızda.

 

 

Algenist Hakkında

 

2011 yılında San Francisco’da Stoechel Frederic tarafından kurulan Algenist dünyanın en eski ve besin değeri açısından en zengin alglerinden biri olan Microalgae’den yaşlanma karşıtı ve renk düzenleyici yeniliklerini sunan bir güzellik markasıdır.

 

 

Amacı doğaya saygılı, yenilikçi ve biyoteknolojiyi kullanarak doğal yollardan elde ettikleri sürdürülebilir bir yapıya sahip alglerden keşfettikleri Alguronik Asit sayesinde güzellik konusunda yepyeni bir inovasyona imza atmaktır.

 

 

Özel ve yenilikçi içerik keşifleri sayesinde 10 gün içerisinde gözle görülebilir değişimleri sağlayan formüller geliştirmiş ve bunları aktif bileşenlerle birlikte kombine etmiştir. Patentli bileşiği olan Alguronik Asit’in keşfinden sonra üretmiş oldukları Activa Vegan Collagen bitkilerden elde ettikleri kolojen moleküllerinden oluşmaktadır.

 

 

En son içerik keşiflerinden olan Spirulina ve Vitamin C bir mavi yeşil alg türü olan Algenist’in kendi geliştirdiği bir biyoteknolojiye dayanmaktadır. Uzmanlığımız doğaya ve çevreye zarar vermeden insanlar için en güvenli, en etkili formülleri geliştirmektir. Araştırarak, test ederek ve doğru sunumlar yaparak sizlere en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmaya çalışmaktadır.

 

 

GENIUS Liquid Collagen, bitki kollajenleri ve Mikroalg Yağı boncukları içeren çığır açmış bir formüldür. Elde edilen bu formül sayesinde oluşan kırışıklıkları ve çizgileri gözle görülür ölçüde azaltır. Üstelik bu azalmayı 10 gün içerisinde gözlemleyebilirsiniz. Mikroalg Yağı; cilt yüzeyinizi pürüzsüzleştirmek için omega vitaminlerini ve E Vitaminini içermektedir.

 

 

GENIUS Sleeping Collagen ise içerisindeki eşsiz formül sayesinde gün boyunca yüzünüzün maruz kaldığı etkileri gece bitene kadar düzeltir sizi sabah uyandığınızda pürüzsüz ve parlak bir yüzle karşılar. İçerisindeki Algenist’in patentli ürünü olan Alguronik Asit cildinizi taklit eden seramidleri ve Mary Thistle bitkisi ile birleşerek cildinizin nemlenmesini sağlamakta çizgilerden ve kırışıklıklardan sizi kurtarmaktadır.

 

 

Algenist ürünlerinin etkinliğini güvenli bir şekilde sunmak için formülasyonlarını geliştirmektedir. Sadece küresel düzenleyici yönergelerini takip etmeyen Algenist formüllerinin ve bileşenlerinin sıkı bir denetim ve incelemenin ardından AB formülasyon standartlarına uygun hale getirmiştir. Güncel olarak son derece etkili formülleri bulunan markanın, gelecekte de bu formülleri geliştirerek daha fazla probleme çözüm üretebileceği öngörülmektedir.

 

 

Algenist Sipariş

 

Algenist ürünlerini ister Türk kredi kartınızla, isterseniz de bize satın aldırarak temin edebilirsiniz. Algenist’in sunduğu bu imkan ile her iki servisimizden de faydalanabilirsiniz. İsterseniz Benim İçin Al, isterseniz Paket Oluştur servisimizle ürünü temin ettikten sonra arkanıza yaslanın ve bırakın gümrük işlemlerinizi biz tamamlayalım ve adresinize teslim edelim. Servislerimizin detayları için aşağıdaki videolarımızı izleyebilir, aklınıza takılan sorular için Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

 

Diğer Konular
whatsapp