BLOG YAZILARI

- 5 Hour Energy

Hepimizin hayatta olarak bir telaşı var. Bu telaş ve hareketlilik için enerji ihtiyacında bazen takviye almak gerekebiliyor. 5 Hour Energy bu enerjiyi sağlamak için var. Amerikasepetim olarak o enerjiyi sizlere ulaştırmak için varız. Detaylar için içeriğin devamını okuyunuz.

 

 

5 Hour Energy Hakkında

Bir iş esnasında kendini yorgun hissetmek oldukça zor bir durumdur. Bunun üstesinden gelmek için ara sıra küçük formüller tercih edilebiliyor. Bu tercihler bazen gıda takviyeleri bazen enerji içecekleri bazen de çeşitli uyaranlar oluyor. 5 Hour Energy, müşterilerine özel formüllü enerji içeceklerini sunuyor. Bu içecekler kategorize edildiğinde 3’e ayrılıyor:

  • Normal Güç 5 Hour Energy
  • Ekstra Güç 5 Hour Energy
  • Enerji içeceği 5 Hour Energy

Bu üç ürün de içerik ve etki bakımından kendi aralarında farklılıklar gösteriyor. Ürünlerden bir tanesi için içindekiler kısmı ise şöyle:

  • Normal Güç 5 Hour Energy ürünü içeriği:
  • Vitaminler: Vitamin B6, Vitamin B-12, Vitamin Niasin.
  • Enerji vericiler: Sitikolin, Tirosin, Fenilalanin, Taurin, Malik Asit, Glucuronolactone.
  • Uyaranlar: Kafein.

 

 

İçeriğindeki vitaminler ile vücudun amino asit üretimi destekler. Yeni hücrelerin oluşumuna yardımcı olur. Karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesini sağlar. Enerji vericiler ile beyin fonksiyonlarını destekler. Sinir uyarılarını beyne taşır. Uyanıklığı artırır. Sindirimde rol oynar. Hücre zarlarının bütünlüğünü korumada yardımcı olur. Ve son olarak kafein ile enerji artışı ve uyanıklık hissi sağlar.

5 Hour Energy içeceklerinde aroma olarak berry, karpuz ve üzüm aromaları kullanılmaktadır. Bu aromalarla ferahlatıcı bir etki amaçlanmıştır.

 

5 Hour Energy

Enerji içecekleri, fazla tüketim sakıncalı olan içeceklerdir. Bunun için 5 Hour Energy’leri de tek seferde yalnızca bir kutu olacak şekilde tüketmek doğru olacaktır. Günde en fazla 2 adet tüketimi olabilen içeceğin ikincisini içmek için en az 3 saat beklenmelidir. Ayrıca içecek açıldıktan sonra en fazla 1 saat içerisinde tüketilmeli, açık bir şekilde bekletilmemelidir.

Enerji içeceği tüketimine engel olabilecek durumların belirtilmesi yasal bir zorunluluktur. Tüketmemesi gereken kişiler; hamileler, emziren kadınlar, çocuklar, Fenilketonüri (PKU) teşhisi konulmuş kişiler. Ayrıca reçeteli ilaç kullananlar ve düzenli doktor kontrolüne gidenler de tüketmeden önce muhakkak doktoruna danışmalıdır.

 

5 Hour Energy

 

 

5 Hour Energy Satın Al

Yalnızca çevrimiçi olarak satış yapan 5 Hour Energy ürünlerini Türkiye’de satın almak çok kolay. Amerikasepetim olarak ürünü sorunsuz teslim almanız için iki farklı servisimiz ile hizmetinizdeyiz. “Benim İçin Al” servisimiz ile satın alacağınız ürünün teslimatını üstleniyoruz. “Benim İçin Satın Al” servisimiz ile ürünü sizler için satın alarak teslimat yapıyoruz. İki servisimizde de kargo ve gümrük işlemlerinin sorunsuz halledileceğinin garantisini vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.